user
BİSU, 20 KASIM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ’NÜ UNICEF DESTEĞİ İLE KUTLUYOR

Sıradaki içerik:

BİSU, 20 KASIM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ’NÜ UNICEF DESTEĞİ İLE KUTLUYOR

KIM KARDASHIAN VE PETE DAVIDSON’DAN YENİ FOTOĞRAF

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

kim kardashian ve pete davidsondan yeni fotograf cjMGvfXr

6b26ae3c 794c 4cde 9361 f9a9d92bf9ed watch%20pink%20receipt%20Copy%207

Pete Davidson ve Kim Kardashian’ın sürpriz bir formda filizlenen romantizmi gerçek bir bağlantıya dönüştü. Page Six, ikisinin artık “resmen” çıktığını öğrendiğini bildirdi. Şimdi bu gelişme hakkında hiçbir kaynak konuşmadı, fakat birçok kişi Kardashian ve Davidson’un bağlantısının bu noktaya basitçe ulaşabileceğine dair ipuçları paylaştı.

“King of Staten Island” yıldızı en son Salı günü doğum günü için California’ya gitti ve Kim’in annesi Kris Jenner’ın Palm Springs malikanesinde Flavor Flav ile vakit geçirdi.

Dün Flavor Flav, yeni çiftin birbiriyle eşleşen SKIMS pijamalarını giydiği bir fotoğrafını paylaştı. Partneriniz eserinizin reklamını yapıyorsa bunun artık gerçek olduğunu kabul edebiliriz. İkili, yanlarında Kardashian’ın annesi Kris Jenner ile birlikte Davidson’un 28. doğum gününü kutluyordu.

Flavor Flav, Instagram’ına bir başlık yazdı, “FLAVOR FLAV::: Efsanevi @kimkardashian ve @krisjenner ile evlatlık oğlum Pete Davidson’ın doğum gününü kutlamak ???????????? Pete, birine vermek için asla boynumdan bir saat çıkarmadım ve bunu yapacağım son kişi sen olacaksın,,, sana çok yakışmış,,,, doğum günün kutlu olsun,,,,

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Flavor Flav ⏰ (@flavorflavofficial)’in paylaştığı bir gönderi

Geçen hafta bir kaynak, Us Weekly’ye Kardashian’ın SNL komedyeniyle bir şeyler başlatmakla daha fazla ilgilenmeye başladığını söyledi. Kaynak, Kasım ayı başlarında New York’ta birlikte birkaç gece geçirdikten sonra Kardashian’ın Davidson’a “aşık olduğunu” söyledi. İçeriden biri, “Onu uygun hissettiriyor ve ne olacağını görmek için heyecanlı” diye ekledi.

Entertainment Tonight, evvelki raporlara karşın Kardashian ve Davidson’ın yalnızca platonik arkadaşlar olmadığını bildirdi. Bir kaynak, “Kim ve Pete birbirlerinden hoşlanıyorlar” dedi. “Sadece arkadaş olduklarını göstermeye çalışıyorlar, lakin şu anda bundan biraz daha fazlası var. Birlikte çok eğleniyorlar. Pete, Kim’i güldürüyor ve onu özel hissettiriyor. Pete açıkçası çok heyecanlı ve Kim’e büyük bir aşk besliyor.”

Ne Kardashian ne de Davidson, Page Six’in flört onayı hakkında şimdi yorum yapmadı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber