user
Artikülasyon bozukluğu nedir çocuklarda konuşma bozukluğuna yol açıyor!

Sıradaki içerik:

Artikülasyon bozukluğu nedir çocuklarda konuşma bozukluğuna yol açıyor!

KIM KARDASHIAN SOSYAL İZOLASYONDA ÇOCUKLARINDAN SAKLANIYORMUŞ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

kim kardashian sosyal izolasyonda cocuklarindan saklaniyormus 5GzwQZcH

4ba7686f eefb 4b8a b94e e9bf1c9fdb4a kardash

Jimmy Fallon’un televizyon gösterisi Corona Virüs sebebiyle bir orta vermiş olabilir fakat bu Fallon’un toplumsal medya hesaplarını bir gösteri edasıyla kullanmasına pürüz değil! Geçtiğimiz Pazartesi günü imajlı konuşma ile Kim Kardashian’ı Youtube kanalındaki gösterisine konuk alan Jimmy Fallon, eşi ve kızları ile kamera karşısına geçti. 

Şovunun olmazsa olmaz kesimi Steve Higgins’den bile sürpriz bir sanal ziyaret alan Jimmy Fallon, Higgins ile sohbet ettikten sonra Kardashian ile bir manzaralı konuşma yaptı. Toplumsal izolasyon süreçlerinde izledikleri TV serileri hakkında konuşan Fallon ve Kardashian’ın sevdikleri serilerin ortasında ‘Love Is Blind’ ve ‘Tiger King’ olduğunu öğrendik. Lakin ilgimizi çeken husus bu değildi! Huzur için çocuklarından saklandığını itiraf eden Kardashian, meskende gerçek bir izolasyona çekilmek için gittiği odayı belirtti. 

Fallon ile yaptığı manzaralı konuşma için Kris Jenner’ın giyinme odasını tercih eden Kardashian, birçok ebeveynin yaptığı fakat lisana getiremediği bir durumu açıklamış oldu. Anneler çocuklarını ne kadar çok sevse de bazen bir soluk almaları gerekebiliyor!  

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber