user
Arnavut ciğeri nasıl yapılır enfes bir tat!

Sıradaki içerik:

Arnavut ciğeri nasıl yapılır enfes bir tat!

KIM KARDASHIAN COVID-19’DAN ETKİLENEN AİLELERE BAĞIŞ YAPACAK

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

kim kardashian covid 19dan etkilenen ailelere bagis yapacak Jk9WDCXh

694e961c 6e6b 43e5 b6bd 2b84ab8036c8 skims

Kim Kardashian West, koronavirüsle çabaya yardım etmek için elini taşın altına koyuyor. Kim Kardashian, Skims markası aracılığıyla,  COVID-19'dan etkilenen ailelere 1 milyon dolarlık bir bağış yaptığını açıkladı. Bağış bilhassa anneleri ve çocukları desteklemeyi amaçlıyor.

Kardashian, geçtiğimiz hafta Skims “Pamuk” koleksiyonunun gelirlerinin %20'sinin COVID-19 Acil Müdahele Programı'nın Baby2Baby isimli kar maksadı gütmeyen koluna gideceğini de duyurmuştu.

Bugün Skims, Kim'in 1 milyon dolarlık bağış kelamını desteklemek için, beden şekillendirici koleksiyonunu tekrar satışa çıkaracak. Skims'in birinci lansmanında bu beden şekillendirici giysiler 24 saat içinde tükenmişti ve neredeyse 1 milyon kişilik bir bekleme listesine sahip.

Kim, yaptığı açıklamada, “Bu güç vakitlerde gereksinimi olan anne ve çocukları desteklemek için Skims, COVID-19'dan etkilenen ailelere 1 milyon dolar bağışlayacak. Birinci koleksiyonumuzu tekrar stokladık ve bu sayede pandemiden etkilenen ailelere yardım edebileceğiz. Altı ay evvel çıkardığım Skims markasını desteklediğiniz için hepinize minnettarım. Bu, uzun vakittir benim hayalimdi ve sizin bana dayanağınız sayesinde gerçekleşti. Yarım yıldönümümüz global bir krize denk geldi, bu yüzden her zamankinden daha fazla geri vermek ve diğerlerine yardım etmek için elimizden geleni yapmak bizim sorumluluğumuz” dedi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber