user
Suçiçeği nedir su dolu döküntüler ve kızarıklık belirtisi!

Sıradaki içerik:

Suçiçeği nedir su dolu döküntüler ve kızarıklık belirtisi!

KARDASHIAN KARDEŞLERİN BÜYÜK KAVGASI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

kardashian kardeslerin buyuk kavgasi lf8Tp1cr

fa02eb5f bc8d 4b57 b4b4 7f96a8ece81f kardash

Kourtney Kardashian’ın uzun bir müddettir ‘Keeping Up With The Kardashians’ gösterisinden ayrılmak istediğini biliyoruz. Daima kardeşleri Kim ve Khloe ile tartışmaya giren Kourtney Kardashian, tahminen de en büyük kavgalarından birini etti. Kim’e su şişesi fırlatan Kourtney, daha sonra fizikî arbedeye girip Kim’in sırtını kanatana kadar tırmalamıştı. Tam manasıyla bir kabus üzere görünen hengame, muhtemelen gösteriye epey fazla reyting getirse de söylentilere nazaran Kim ve Kourtney Kardashian bu arbedenin yayınlanmasından ötürü hayli utanıyorlar. 

Kardeşlere yakın kaynakların söylediklerine nazaran Kris Jenner hengame görüntüsünü gördükten sonra ağlamış! Hengame sırasında Kim ve Kourtney’i ayırmak için elinden geleni yapan Khloe, iki ablasının ortasına girmeye çalışsa da onları ayırmayı başaramamıştı. Arbede sırasında Kim’e tokat atan Kourtney, Kim’in hızının duvara çarpmasına sebep oldu. Toplumsal medyada ise hengameden çok Kim’in duvara bulaşan fondöteni oldu. Arbedenin akabinde duvardan Kim’in fondöten lekesini silmeye çalışan Khloe, Twitter ve Instagram’da en çok paylaşılan görüntüler ortasında yer aldı. 

Jimmy Fallon’a röportaj veren Kim Kardashian, arbedenin epey şiddetli olduğunu lisana getirdi. Kendall Jenner, arbede sebebinin Kourtney’nin Scott Disick ile kuvvetli bağı olduğunu düşünürken Kim ise bu arbedenin biriken bir kin sebebiyle çıktığını düşünüyor. “Kourtney’nin içindeki kini büyüttüğünü düşünüyorum ve artık çekim yapmak istemiyordu. Kourtney karar verip ‘Evet arkadaşlar, ben artık çekim yapmayacağım,’ diyebilecek biri değil. Bunun yerine her gün işe bir halla gelip sonunu bizden ve set grubundan çıkartıyordu ve kararını asla lisana getirmiyordu,” diyen Kim Kardashian, “Biz de neden mutsuz olduğunu anlamak için onu sıkıştırıyorduk,” diye ekledi. 

Kourtney’nin aile gösterilerine orta verdiğini doğrulayan Kim Kardashian, “Bu benim en gururlu anlarımdan biri değil fakat bunu sürdüreceğiz ve Kourtney gösteriye orta verme kararı aldı. Bence buna sahiden gereksinimi var. Bunun kendisi için çok daha uygun olacağını düşünüyorum,” dedi. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber