user
UYGUN FİYATLI YILBAŞI HEDİYELERİ

Sıradaki içerik:

UYGUN FİYATLI YILBAŞI HEDİYELERİ

JENNIFER LAWRENCE KADIN YÖNETMENLERLE ÇALIŞMAK İSTİYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

jennifer lawrence kadin yonetmenlerle calismak istiyor

96b0a66c 7a4a 4893 9e0a 3a23fac85499 lawrence%C4%B1

Bir mühlet spot ışıkları altından uzaklaşan Jennifer Lawrence, bu sene ekranlara geri dönmüştü ve kiminle çalışmak istediğinden çok emin: kadınlar! Hollywood Reporter‘ın Danielle Deadwyler, Michelle Yeoh, Michelle Williams, Emma Corrin ve Claire Foy’un da olduğu paneline katılan Lawrence, erkek direktörlerle çalışma tecrübesi hakkında konuştu. “Bryan Singer ile çalıştım,” diyen Lawrence, “Duygusal erkekler gördüm. Setlerde geçirilen en büyük nöbetleri de gördüm,” diye ekledi. Lawrence’ın da yer aldığı birçok X-Men sinemasını yöneten Singer, cinsel tacizle suçlanmış ve sinema serisinden çıkarılmıştı.

Kadın direktörlerle çalışmanın “inanılmaz” bir tecrübe olduğunu söyleyen Lawrence, birebir vakitte toksik erkeklikten de uzak olmaktan memnun olduğunu ekledi. “Zamanlama mantıklıydı. Büyük arbedeler asla yoktu. Şayet bir oyuncunun şahsî bir durumu varsa ve erken gitmek istiyorsa, ‘Hepimiz erken gitmek istiyoruz!’ demek yerine birlikte baş başa verip ‘Bunu nasıl çözeriz’ diyerek baş yoruyorduk,” diyen Lawrence, “Lila Neugebauer çalıştığım üçüncü bayan direktördü ve hepsi çalıştığım en sakinleri ve en güzel karar verenleriydi. Bayan direktörler ile çalışmayı çok seviyorum,” diye ekledi.

Lawrence’ın kelamına ekleme yapan Foy ise, ‘Women Talking’ isimli yeni sinemasında Kanadalı direktör Sarah Polley ile çalışma tecrübesini anlattı. “Yaptığı şey, sinemanın sonucunun bilakis tecrübeye öncelik vermekti ve nadiren bu türlü şeyler oluyor,” diyen Foy, “Genellikle: Tam o anda yaptığınız şeyin yeterli olduğuna inanmaya çalışmak yerine ‘Nereye varmaya çalışıyorsun? Âlâ bir şey yap.,’ üzere bir durum oluyor. Lakin bu sette grup memnundu, herkes toktu ve herkes sekiz saat uyuyabildi,” diye ekledi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber