user
KAZANANLAR: 80. ALTIN KÜRE ÖDÜLLERİ

Sıradaki içerik:

KAZANANLAR: 80. ALTIN KÜRE ÖDÜLLERİ

JENNA ORTEGA, KIRMIZI HALI CAZİBESİNİ KUCAKLIYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

jenna ortega kirmizi hali cazibesini kucakliyor

73a357f7 cc02 49fd a2a3 86a630ceec39 jenna

Wednesday yıldızı Jenna Ortega, bu geceki Altın Küre’de birinci kere aday gösterildi. Yıldız, özel gece için gotik moda maratonuna orta verdi ve bunun yerine Yunan tanrıçası tarzını seçti.

Ortega, son derece başarılı olan ve ikinci dönemi yenilenen Netflix dizisindeki performansıyla Müzikal yahut Güldürü Dizisi En Güzel Bayan Oyuncu kolunda aday gösterildi.

Kırmızı halıda Ortega, deri rengi bir Gucci elbisesi giyerek poz verdi. Artık koyu kahve olan saçları aşağıya gerçek taranmış ve uçları kıvrılmıştı.

5ed583ac f3de 4e0f 85b2 12447fd752e3 a398da30 2785 46dd 8822 f1555ade53b3
Jenna, görünümünü Tiffany & Co. mücevherleriyle süslendi. Katmanlı gümüş kolyeler Gen-Z tarzıyla uyumluydu. Birden fazla ödül sunmak için sahneye çıktığında Altın Küre sahne ışıkları altında mücevherler parıldadı.

2a34d44e 7fe8 48d4 ad91 562f5b354ecd b64e1fb4 a8ac 439c a183 fc7dd11706df
Jenna, Kasım ayının sonunda Netflix’teki Wednesday çalışması, ikonik Addams Ailesi rolüne adım atmanın ve genç bir Latin aktris olarak kendi dokunuşunu yapmanın nasıl hissettirdiği hakkında konuştu.

Ortega, “Genç Latin insanlara ekranda münasebet kurabilecekleri birini vermek ve onlara özsaygıyı yahut karakterlerde ilişkilendirilebilirlik ve rahatlığı artırmak çok özel ve çok harika” dedi. “Ama Wednesday, tıpkı vakitte herkes içindir. Herkes kendini herkeste görebilmeli.”

Ortega, Wednesday karakterini oynamanın kendisi için hem sette hem de set dışında özgürleştirici bir tecrübe olduğunu söyledi. “Çok özgürleştirici, tatmin edici bir tecrübeydi zira umursamak zorunda değilsin. Moraliniz bozuksa ve yüzünüz asıksa değerli değil” dedi. “Kimseyi mutlu etmek için dışarıda değil. Ki, evvelce insanları çok şad eden biri olarak nitekim hürmet duyuyorum.”

Ortega, prömiyerinden kısa bir müddet sonra, 29 Kasım’da Instagram’da dizinin muvaffakiyetini kısaca yansıttı. “Doğru sözler olup olmadığını bile bilmiyorum” diye yazdı. “İzlediğiniz için herkese teşekkürler.”

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber