user
VALENTINO VINTAGE DÜNYASINA GİRİŞ YAPIYOR

Sıradaki içerik:

VALENTINO VINTAGE DÜNYASINA GİRİŞ YAPIYOR

JEAN PAUL GAULTIER KIYAFET KİRALAMA SERVİSİ BAŞLATTI!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

jean paul gaultier kiyafet kiralama servisi baslatti 38TQy9Ow

a22fd4f9 493e 4b00 a925 d042fbd984a0 paul1

Klasik bir gün, dolabınızı açtınız ve her zamanki üzere giyecek bir şeyiniz yok mu? Jean Paul Gaultier arkanızda! En ikonik dizaynlarından bir kıyafet kiralama servisi başlatan Gaultier, herkesin couture dünyasını deneyimlemesini istiyor. Lüks satın almanın yeni devrine inovatif bir yaklaşım ile gelen Gaultier, 50 yıllık dizayncı mesleğinde tasarladığı 30 bini aşkın parçayı kiralıyor.

Çarşamba günü sunulan kiralama servisinde Gaultier’in 1980’li ve 90’lı yıllardaki koleksiyonları öne çıkıyor. Madonna’nın giydiği ikonik kıyafetlerin de yer aldığı kiralama servisinde Fransız tasarımcının erkek koleksiyonları da kiralanabilecek. €150’dan €700’ya kadar değişen kıyafet kiralama fiyatları ile kısa bir mühlet olsa da Madonna’nın müzik turnelerinde giydiği dizaynlardan Gaultier’in unutulmaz kesimlerine kadar birçok kıyafeti giyebileceksiniz.

Bu servis ile yeni kuşağı markasına dahil etmeyi uman Gaultier, couture tecrübesini genç jenerasyonlara taşımak istiyor. Satış tecrübelerinde “vintage” kategorisini başlatan Gauliter, birebir vakitte yeni marka stratejileri ile özel müşterilerinden 50 ikonik vintage parçayı toplayarak internet siteleri üzerinden satışa sunacak.

Vestiaire Collective ve Depop üzere ikinci el moda platformlarında vintage modüllerinin rekorlar kırmasından ilham alan Gaultier, artık arşiv dizaynlarını kendi markası üzerinden kiralayacak yahut satacak. 2019’da defilelerden emekli olan Jean Paul Gaultier’in markası Antoine Gagey’in idaresinde devam ediyor. Yeni atanan Kreatif Yönetici Florence Tetier ile Gaultier markası yeni bir periyoda başlıyor. Klâsik moda takvimlerinden uzaklaşmak isteyen Tetier, GenZ jenerasyonunun vintage tutkusuna değinerek genç sanatkarlarla ve vintage butiklerle iş birliği yapmayı planlıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber