user
NEW ARRİVALS, LE BAMBOLE KOLEKSİYONUYLA İTALYAN ROMANTİZMİNİ KIŞKIRTICI BİR TAVIRLA SUNUYOR

Sıradaki içerik:

NEW ARRİVALS, LE BAMBOLE KOLEKSİYONUYLA İTALYAN ROMANTİZMİNİ KIŞKIRTICI BİR TAVIRLA SUNUYOR

JACQUEMUS BİR GÜZELLİK KOLEKSİYONU ÇIKARIYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

jacquemus bir guzellik koleksiyonu cikariyor GPQ37APB

b0e58adb edbb 46ce a938 6189cb54270f jacquemus1

Simone Porte Jacquemus bizi nasıl heyecanlandıracağını biliyor. Tüm moda severlerin koleksiyonunda olan ikonik Le Chiquito mikro küçük çantasından, Gigi Hadid ve Kendall Jenner’ın yürüdüğü podyumlara kadar Jacquemus, çıtayı her vakit biraz daha yükseltmeyi başarıyor. ‘See-now-buy-now’ konseptinin Öncüleri ortasında yer alan ve bizi her dönem farklı bir tarlaya götüren Jacquemus, artık ise hoşluk kesimine adım atıyor.

Women’s Wear Daily’nin haberine nazaran Christian Louboutin, Jean Paul Gaultier ve Penhaligons üzere markaların kozmetik üretimlerini yürüten İspanyol kozmetik şirketi Puig ile bir ortaya gelen Jacquemus, bir hoşluk koleksiyonu üzerinde çalışıyor.

Henüz Puig yahut Jacquemus tarafından doğrulama yahut reddetme üzere bir bilgi gelmediği için Fransız markanın hoşluk koleksiyonunun 2022’de satışa sunulmasını bekleyebilirsiniz. Puig şirketi genel olarak lüks moda markalarının parfümlerine odaklansa da Charlotte Tilbury üzere makyaj markalarının da üretimini yapıyorlar. Bu nedenle önümüzdeki yıl lavanta kokulu bir Jacquemus parfümü yahut mikro küçük bir ruj koleksiyonu da görebiliriz!

Yeni koleksiyonları için her vakit farklı bir noktadan ilham alan Jacquemus, birçok vakit doğduğu yere ve çocukluğuna değiniyor. Annesinin her vakit markasının bir ilham kaynağı olduğunu söyleyen Jacquemus, hoşluk koleksiyonunda da bu temaya yönelebilir.

Güzellik dalının büyümesi ile birlikte birçok lüks moda markası kozmetik koleksiyonları çıkarmaya başlamıştı. Bunun en yeterli örneklerinden biri geçtiğimiz sene bir kozmetik koleksiyonu çıkaran Valentino. Kısa bir müddette modanın ‘it-kızlarının’ favorisi haline gelen Jacquemus’un hoşluk bölümüne adım atmak istemesi pek de şaşırtan değil!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber