user
MAISON VALENTINO VE BEYMEN’DEN ÖZEL DAVET

Sıradaki içerik:

MAISON VALENTINO VE BEYMEN’DEN ÖZEL DAVET

H&M PARTİYE DAVET EDİYOR!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

hm partiye davet ediyor sqeCDJm4

ff22032d 10b5 4db4 9003 84597543fafc watch%20pink%20receipt%20Copy%206%20(1)

Innovation Circular Design Story koleksiyonu, H&M’in ileriye dönük fikirlere ve yenilikçi üretimlere odaklanan çığır açıcı sürdürülebilirlik teşebbüsü olan H&M Innovation Stories’in en sonuncusu. Koleksiyon, denemeyi ve kendini söz etmeyi sevenler için yapıldı ve bu coşkulu ruh hali öncü fotoğrafçı Rafael Pavarotti tarafından çekilen “Parti başlamadan çabucak önce” başlıklı kampanyaya da yansıdı. Tema, modayı, süslenmeyi, kombin yapmayı, aynanın karşısında poz vermeyi, dans etmeyi ve özgür olmayı sevenlerin hazırlanma hissini, optimist ruhunu ve kişiselliğini yakalıyor.

Koleksiyon, H&M tasarım takımı ve koleksiyona kreatif danışman olarak katkıda bulunarak kampanyanın tarzını oluşturan stilist Ib Kamara ile birlikte oluşturuldu. Hem Kamara hem de Pavarotti’ye dinamik, renkli vizyonlarını hayata geçirmeleri için kreatif ajans dayanağı sağlandı. Kampanya kolesiyondan evvel, 16 Kasım’da piyasaya sürülüyor, koleksiyon ise 9 Aralık 2021’den itibaren seçili mağazalarda, Türkiye’de yalnızca H&M İstinye Park mağazası ve hm.com’da online olarak satışa sunulacak.

a4de9aed 5c84 4075 bd8c ea8de32a4623 fab0ae67 12cf 48c7 9e26 5bfc233d2b68

H&M, bu yeni koleksiyonu kutlamak için Normani, Gigi Hadid ve Kaia Gerber ve öbür isimlerle de anlaşarak birlikte parti hazırlığının ve giyinmenin heyecanını ve beklentisini birlikte kucaklıyor. Normani, Gigi ve Kaia ve oburlarının Instagram gönderileri, koleksiyon kutlamalarının eşsiz bir ön izlemesini sunuyor. Geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmış pembe askılı pullu elbise yahut atık malzemelerden yapılmış liflerden üretilen son teknoloji dikimler üzere koleksiyondan kesimlerle yarattıkları tarzları görmek için Instagram’ı takip edin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber