user
HBO MAX, “GOSSIP GIRL” YENİ SEZONU İPTAL ETTİ

Sıradaki içerik:

HBO MAX, “GOSSIP GIRL” YENİ SEZONU İPTAL ETTİ

H&M MOVE İKİ EFSANEYİ BİR ARAYA GETİRDİ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

hm move iki efsaneyi bir araya getirdi zfm9cGTr

910ca509 68a8 4bcb 9ff4 284e52d651c6 h&m move

H&M Move, son transfer olarak, bayan futbolunun en düzgün oyuncularından Nadia Nadim ile anlaştı. Meslek seyahati, çocukken Afganistan’dan kaçmak zorunda kaldığında başlayan ilham verici bir öykü. Danimarka ulusal grubu için 100’den fazla maçla mülteci statüsünden memleketler arası futbol yıldızına geçen Nadia, dokuz lisan biliyor ve bir Tıp Tabibi.

441037aa 7618 40ec ace2 f568c2ad6712 52072617 e7a3 40c0 8a5e 1e51df64c87d

Nadia bugün Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Bayanlar Futbol Ligi’nde Racing Louisville FC için profesyonel futbol oynuyor. Ayrıyeten lig şampiyonluklarını kazandığı Manchester City ve Paris Saint-Germain’i temsil etti. Yeni jenerasyon yeteneklerin onun müsaadeden gitmesini sağlamayı umduğu için Nadia’yı hiçbir şey hareket etmekten alıkoyamadı.

“Çocuklara, bilhassa de genç kızlara oyun oynamak için ilham vermeye yardımcı olmak istiyorum. Bu nedenle, misyonlarına inandığım için H&M Move’a imza attım.” Diyor Nadia Nadim.

Nadia’yı H&M Move ekibinde başka futbol efsanesi Zlatan Ibrahimović karşılıyor.

Nadia ve Zlatan, daha güçlü bir duruş için bedeni güzelleştiren yapılarla H&M Move’un yeni seamless koleksiyonunda görülüyor. Nadia, zahmetsizce hareket etmesini sağlayan etkileyici bir örgü yapıya sahip dikişsiz bir tulum giyerken, Zlatan dikişsiz bir jarse ve erkek taytı giyiyor.

Peki, öbür bir futbol efsanesi olan Zlatan ile birlikte oynayan Nadia için durum nasıldı?

“Zlatan çok eğlenceliydi. Tahminen bir rövanş maçı için sabırsızlanıyorum – artı tüm dünyayı harekete geçireceğiz.” Diyor Nadia.

Bu his, yeni H&M Move Topluluk Programına liderlik eden Diana Amini tarafından tekrarlanıyor. Şöyle diyor: “Hareketin bir birey, topluluk yahut takım olarak getirdiği birçok faydayı sergileme misyonumuzda Nadia’yı ağırlamaktan heyecan duyuyoruz.” Hareket, hem Zlatan ve Nadia’nın güçlerini birleştirmesi üzere iş birlikleri sağlıyor hem de insanları ve toplulukları birleştirmeye çalışıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber