user
KAIA GERBER VE JACOB ELORDI AYRILDI

Sıradaki içerik:

KAIA GERBER VE JACOB ELORDI AYRILDI

HARRY STYLES’IN GÜZELLİK MARKASI BURADA!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

harry stylesin guzellik markasi burada sLwKPAOq

fca6b9d5 34c0 47ab 86fb 2ae652739d53 styles1

Yılın en çok beklenen hoşluk markalarından birine imza atan isim epeyce şaşırtan: Harry Styles! Pleasing ismindeki yeni markası ile oje ve cilt bakımı koleksiyonu sunan Styles, makyaj ve cilt bakımı markası kuran ünlüler ortasına katılan son isim oldu.

Markasının birinci eserleri için ‘Perfect Pearl’ isimli bir koleksiyon satışa sunan Styles, siyah, pembe ve inci beyazı tonlarında üç farklı oje, cila, ‘The Pleasing Pen’ isimli tek eserde bir göz serumu ve dudak yağı ve son olarak ‘The Pearlescent Illuminating Serum’ isimli ışıltılı bir serum tanıttı.

Kendi ferdî tarzından ilham alan Styles birebir vakitte Gucci’nin 70’ler tarzına gönderme yaptı. Günlük hayatında da beklenmedik stili ve renkli ojeleri ile dikkat çeken Styles, “Güzel olmak yahut hoş hissetmenin yeterli görünmekle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Beşerler keyifli olduğu vakit parlıyorlar. Bu yüzden eserlerim de insanların hoş hissetmesi için,” dedi.

Pleasing’in internet sitesinde nazaran büsbütün ‘temiz’ ve ‘vegan’ olarak tasarlanan hoşluk eserlerinde hayvanlar üzerinde deney yapılmadı ve paraben kullanılmadı. Birebir vakitte zanaatkarlar için ekonomik özgürlük ve cinsiyet eşitliği sağlamak için çalışan Nest vakfı ile bir ortaya gelen Styles, birinci koleksiyonun satışlarının bir kısmını bu tertibe bağışlayacak.

Birkaç ay evvel markası için isim haklarını alarak hayranlarını heyecanlandıran Styles, birebir vakitte 14 Kasım hafta sonunda gerçekleşen konserleri esnasında New York ve Londra üzere kentlerde ‘Pleasing’ yazılı billboard’lar ile ipuçları vermeye başlamıştı. 29 Kasım’da pleasing.com internet sitesi üzerinden satışa sunulacak olan eserler için evvelden kayıt oluşturabilirsiniz!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber