user
ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Sıradaki içerik:

ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

HAILEY BIEBER’IN GÜZELLİK MARKASI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

hailey bieberin guzellik markasi hakkinda bilmeniz gereken her sey RXDkRlZA

5d66d8d4 8e6f 4036 a120 058261297b5c bieber1

Biraz daha sabır! Hailey Bieber’ın cilt bakım markasının satış tarihi muhakkak oldu. Youtube kanalı üzerinden ‘Rhode’ isimli yeni hoşluk markası hakkında konuşan Bieber, hayranlarının sorularını yanıtladı. Bir hayranının hoşluk markası hakkındaki soruyu pas geçmeye çalışan Bieber, “Biraz gizemli olacağım, Rhode uzun vakittir çalışma etabında ve çok yakında tamamlanacak. Eserlerim 2022’de geliyor ve çok ancak çok heyecanlıyım. Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar” dedi.

Söylentilerden beri birinci kez Bieber’ın ağzından Rhode markası hakkında bir yorum almış olduk! Şimdi bir paylaşımı olmasa da Rhode’un Instagram hesabını da şimdiden takip edebilirsiniz. Geçtiğimiz yılın başında bir Youtube kanalı açan Bieber, hoşluk ve hayat hakkında birçok farklı içerik hazırlıyordu. Artık ise yeni markasını kendi kanalından duyuran Bieber’dan cilt bakım tüyoları dinlemeye hazır olun!

Markasının ismi için göbek ismini kullanan Hailey Bieber, Demi Lovato’nun ‘4D With Demi Lovato’ programında yeni bir teşebbüsten bahsetmişti. “Güzellik dünyasına giriş yapacağım ve çok heyecan verici bir şirket kuruyorum. Pandeminin başından beri bunun üzerinde çalışıyoruz, yani iki yıldır diyebilirim,” diyen Bieber, “Sanırım birinci kere olmam gereken yeri buldum ve yapmam gereken şey de buymuş” diye eklemişti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber