user
Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Şener’den “Pirola varyantı” uyarısı – Son Dakika Türkiye Haberleri

Sıradaki içerik:

Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Şener’den “Pirola varyantı” uyarısı – Son Dakika Türkiye Haberleri

HAILEY BIEBER VICTORIA’S SECRET’IN YENİ YÜZÜ OLDU

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

hailey bieber victorias secretin yeni yuzu oldu

e8b0f3c2 313b 4308 9912 38b4e7bc27c3 bieber1

Hailey Bieber’ın yalnızca yeni bir saç tarzı yok lakin birebir vakitte yeni bir rolü var! Pazartesi, günü Victoria’s Secret’ın VS Collective isimli yeni insiyatifinin yüzü olduğunu duyuran Bieber, Instagram sayfasından üç fotoğraf paylaştı. Yıllar boyunca markaya karşı yöneltilen tenkitlerden sonra, kısa bir müddet evvel Victoria’s Secret daha çeşitli ve kapsayıcı bir model seçimi yapacağının kelamını vermişti.

Haziran ayında, artık bir gelenek haline gelen Victoria’ Secret meleklerinden vazgeçeceğini duyuran marka, güçlü, çeşitli ve yeni bir küme bayan ile çalışacağını açıklamıştı. Rihanna’nın Savage x Fenty gösterilerinin süksesinden sonra düşüşe geçen Victoria’s Secret, her yıl sonunda gerçekleştirdiği gösterişli defileleri de sonlandırmıştı. Megan Rapinoe ve Priyanka Chopra üzere birçok bayanın içinde bulunduğu yeni Victoria’s Secret temsilcileri ortasına eklenen son isim ise Hailey Bieber oldu.

“Güçlü bayanların seslerini özgün bir formda kullanabilecekleri Victoria’s Secret’ın VS Collective’e katıldığımı duyurduğum için çok mutluyum” yazan Bieber, “VS ile bu seyahatte ve önümüzdeki çalışmalarda partnerlik yaptığım için çok heyecanlıyım” diye ekledi.

Bieber’ın üç farklı iç giysi seti ile kampanya fotoğraflarını paylaşan Victoria’s Secret, fotoğrafçı Zoey Grossman ile bir ortaya geldi. Uzunluğu sebebiyle daha evvel bir Victoria’s Secret defilesinde yürümeyen Bieber, “Hikayeleri ile sayısız kez bana ilham kaynağı olan bu kadar mükemmel bayanla bir ortada olduğum için onur duyuyorum. VS Collective’in bir modülü olarak müspet değişime katkıda bulunmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber