user
GERALD GENTA’DAN SINIRLI SAYIDA ÜRETİLEN SAAT

Sıradaki içerik:

GERALD GENTA’DAN SINIRLI SAYIDA ÜRETİLEN SAAT

HAILEY BIEBER, ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY’DEN ANNELİK TAVSİYESİ İSTEDİ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

hailey bieber rosie huntington whiteleyden annelik tavsiyesi istedi 3MYzcrQH

52e73b77 f405 4fa5 b507 22a17d8bd65c bieber2

Hailey Bieber, hayli tecrübeli bir isimden annelik tavsiyeleri aldı. İkinci bebeğine gebe olan Rosie Huntington-Whiteley ile ‘Who’s in My Bathroom?’ isimli YouTube serisi için bir ortaya gelen Bieber, “Anne olmak hakkında nitekim sıfır bilgim var lakin bir gün çocuklarım olsun istiyorum” dedi. Eşi Jason Statham ile ikinci bebeklerini bekleyen Rosie Huntington-Whiteley ise, anne olarak öz sevginin ne kadar değerli olduğunu vurguladı. “Kendine uygun davranmak,” diye kelama başlayan Huntington-Whiteley, “Çünkü bu tam vakitli bir iş ve hakikaten çaba gerektiriyor. Meskende kalan bir anne olun yahut çalışan bir anne… Her vakit zorlukları oluyor ve çok fazla şey yapıyorsunuz. Kendinize nazik olmak ve âlâ davranmak çok değerli. Ve bu yalnızca benim şahsî tecrübemden geliyor,” diye ekledi.

“Genel olarak içgüdülerinizi takip edin, öbür insanların ne dediğini çok fazla dinlemeyin ve çok fazla tavsiyeye de kulak asmayın” diyen Huntington-Whiteley, “Banyomda yerde ağlarken annemi arayabildiğim için de çok şanslıyım,” diye ekledi. Bunun üzerine Bieber da “Kesinlikle bende de durum aynı” diye ekledi.

2018’de Justin Bieber ile evlenen Hailey Bieber, daha evvel de bir aile kurmak istediğinden bahsetmişti. Bu yılın başında Hailey’nin gebe olduğu söylentileri dolaşırken Justin Bieber ise Instagram sayfasından “anne ve baba,” diyerek bir fotoğraf paylaşmış ve dedikoduları artırmıştı. Hailey ise bu fotoğrafın altına, “Herkes farklı algılamadan evvel bence bu fotoğrafın yazısını ‘Köpek annesi ve babası,’ diyerek değiştirmelisin” diye yorum yaparak dedikodulara gönderme yapmıştı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber