user
YENİ SEZONUN SÜRPRİZ CAZİBESİ: ELDİVENLER

Sıradaki içerik:

YENİ SEZONUN SÜRPRİZ CAZİBESİ: ELDİVENLER

HAILEY BIEBER, JUSTIN BIEBER İLE EVLİLİĞİNİN EN ZOR ANLARINI ANLATTI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

hailey bieber justin bieber ile evliliginin en zor anlarini anlatti

2e989d85 4796 4fdc a7f1 ff9558dc1d67 bieber1

Hailey ve Justin Bieber, geçtiğimiz gün ‘In Good Faith with Chelsea & Judah Smith’ podcast’inde evlilikleri hakkında en samimi röportajlarından birini verdiler. Justin’in mental sıhhat uğraşını izlemenin zorluğunu birinci sefer anlatan Hailey, bunun bağlantılarını yansımasını da anlattı.

Justin Bieber’ın Eylül 2018’de Hailey ile evlendikten yalnızca birkaç ay sonra Şubat 2019’da depresyon sebebiyle tedavi gördüğü söylentisi ortaya çıkmıştı. Daha sonra Mart 2021’de Elle Amerika’ya verdiği röportajda evliliklerinin birinci yılının çok güç geçtiğini itiraf eden Hailey Bieber, bugüne kadar pek fazla ayrıntı açıklamamıştı. Chelsea ve Judah Smith’in programında eşinin uğraşını izlemenin kendisini çok yıprattığını söyleyen Bieber, “Annemi birçok farklı vakitte aradığımı hatırlıyorum. Bir sefer Brooklyn’deydik ve annemi ağlayarak aradım ve ‘Bunu daha fazla yapamayacağım. Şayet sonsuza kadar bu türlü olacaksa asla buna devam edemeyeceğim’ dedim. Annemin telefonda çok sakin olduğunu hatırlıyorum ve bana ‘Hepsi geçecek, âlâ olacaksın ve Justin de sağlıklı olacak. Senin için buradayız.’ dedi. Çok fazla dayanak aldığımızı hissediyorum ve o vakitler hayatımın en güç devriydi. Lakin bir karar verdim. Bu kişiyi çok uzun vakittir sevdiğimi ve artık ondan vazgeçmenin vakti olmadığını biliyordum. Ben ona bunu yapamazdım.” dedi.

“Hayatının en makûs periyodunda birini yarı yolda bıraktığınızı düşünün. Ben bu türlü biri değilim” diye kelamına devam eden Hailey, “Bu nedenle, ne olursa olsun onun yanında olacaktım. Çok zordu. Birtakım günler, ‘Justin sanırım asla yeterli olmayacak,’ diye düşünüyordum. Lakin çok derinlerde, içimdeki bir ses de, ‘O bunu atlatacak’ diyordu. Ne kadar uzun süreceğini bilmiyordum. Sanırım en zoru da buydu. Hiçbir garantisi yoktu.” diye ekledi.

Eşi Hailey’nin kelamlarına, “Bedenimin dışında bir tecrübe yaşıyordum” diyen Justin Bieber, mental sıhhatinin fizikî sıhhatini da etkilediğini söyledi. Hailey’nin kendisine takviye olduğu periyot için minnet duyduğunu ekleyen Justin Bieber, “Sanırım kimi şeyleri uygunlaştıran vakitti, birbirimize her gün takviye olmak, devamlılık göstermek ve benim Hailey’nin hiçbir yere gitmediğini görmek… Sanırım gayret etmem gereken bir reddedilme sorunum vardı ancak Hailey’nin her gün yanımda olması bunu düzeltti. Ve daima de bunu düşünüyorum. İlgimizde bulunduğumuz noktada kendimi inançta hissetmeye başladım” dedi.

“Sanırım ikimiz de ‘Bırakıyorum’ diyen kişi olmayacağız” diyen Hailey, “İkimiz de sorundan kaçanlar olmayacaktık. Bunun için savaşmayı seçtik ve aşmamız gereken her şeyi birlikte aşacağız.” diye ekledi.

Aynı vakitte ilgilerinin hayli süratle ilerlediğine değinen Hailey ve Justin, Haziran 2018’de yine bağlantılarına başlayıp, Temmuz’da nişanlanmış ve Eylül’de evlenmişlerdi. Daha evvel de Justin ile birlikte olan Hailey, şayet bir daha bir bağlantıya başlarlarsa evleneceklerini bildiklerini söyledi. “Küçükken sohbetlerimiz oluyordu ve her vakit şayet bir daha bir bağa başlarsak evleneceğimizi biliyorduk.” diyen Hailey, “Bunu birbirimize söylüyorduk ve bunun hakkında konuşuyorduk. Bu yüzden bizim için pek de sürpriz olmadı. Bu kadar çabuk olacağını hiç düşünmüş müydüm bilmiyorum. 21 yaşında evleneceğimi düşünmemiştim. Her vakit başımda şöyle düşünürdüm, ‘Eğer Justin ve ben tekrar bir ortaya gelirsek, biraz daha yaşlanırız ve biraz daha sonra evleniriz.’ Lakin sanırım İlah, “Evet, bu hakikaten komik zira 21 yaşında evleneceksin.’ dedi” diye ekledi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber