user
Kadın budu köfte nasıl yapılır parmak ısırtan tat!

Sıradaki içerik:

Kadın budu köfte nasıl yapılır parmak ısırtan tat!

GÖRÜNMEZ DOKUNUŞ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

gorunmez dokunus 9ZKh1HEI

6adc2dc8 4937 4bf4 b505 f82e948f4394 intimissimi

Intimissimi yaz dönemi için hafif ve incecik kumaşlar ile tasarladığı özel modüllerini sunmaktan heyecan duyuyor. Mikrofiber tül kumaştan yapılma çok özel iç giysi eserlerini cildiniz neredeyse hiç hissetmiyor ve adeta görünmez bir dokunuş üzere bedeninizi sarıyor. Sıcak havalara uygun bu hafif kumaşlar hem sütyen hem de alt çamaşır olarak tasarlandı. Her kıyafetin altına giyilebilecek bu eserler hafifliklerine karşın toparlayıcı tesirleri ile dikkat çekiyor.

8fe227eb dfdd 4438 9c53 6c2c0fc4806b 5ec119ab 653a 4725 85f0 a8c1a03932b4

Intimissimi’nin bu görünmez dokunuşu hem sadeliği hem de şıklığı temsil ediyor. Bu sebeple reklam kampanyasının çekimlerinde markanın ilham perisi İrina Shayk’dan oburu olamazdı. Meşhur fotoğrafçı Rowan Papier tarafından yapılan Seva çekimler İrina Shayk ile Seva kapsül koleksiyonun şık ve ince ruhunu ortaya çıkarıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber