user
DOĞADAN İLHAM ALAN KOLEKSİYON

Sıradaki içerik:

DOĞADAN İLHAM ALAN KOLEKSİYON

GIORGIO ARMANI, LA SCALA İLE BİR ARAYA GELİYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

giorgio armani la scala ile bir araya geliyor KgF8WSTO

369b6864 1f0b 4a4e ac82 da8ebd6e36ec armani%C4%B1

Giorgio Armani Group, La Scala’nın 2021/2022 dönemi açılış gecesi için tiyatro ile iş birliği yapıyor. 7 Aralık’taki açılış gecesi için La Scala Theatre’ın açılış gecesinin birçok noktasında yer alacak olan Giorgio Armani, yaptığı açıklamada, “Tiyatro ve müzik dünyası için sıkıntı bir periyodun akabinde La Scala’daki bu açılış gecesi güçlü bir sembolik kıymet kazanıyor. Kentin en kıymetli kurumlarından birinde yeni dönem başlıyor ve aylarca düşük kapasitede sahnelenen performansların akabinde La Scala sonunda kapılarını tam bir salona açmaya hazırlanıyor. Yalnızca bir seyirci ve Milanolu olarak değil, birebir vakitte bu özel gecenin bir ortağı ve tiyatronun içindeki çiçek süslemelerinin yaratıcısı olarak bir kere daha katılmaktan memnunluk duyuyorum. Bu hem benim hem de Milan için büyük bir güç ve sevinç anı” dedi.

Armani/Flori ile birlikte gecedeki çiçek aranjmanlarını tasarlayacak olan Giorgio Armani, ek olarak La Scala’ya olan takviyesini Milano’daki billboardlardaki elle yazılmış ‘Bentornata!’ (Tekrar hoşgeldin) iletileri ile gösterdi. Aralık ayından itibaren La Scala’nın yine açılmasını kutlayan bu bildiriler Milano’daki otobüslerde ve duraklarda da yer alacak.

Geçtiğimiz Nisan ayında 1997’de kurulan La Scala tiyatro vakfının destekçisi olduğunu duyuran Armani Group, enstitünün birçok projesinde etkin rol oynayacağını belirtmişti. Sanat, müzik, müzikal ve teknik mirasını korumak üzere pek çok farklı alanda çalışacak olan Armani Group, vakfın birinci açılış tarihinden beri İtalyan kültürünün kıymetli temellerini destekliyor.

Aynı formda geçen hafta İtalya Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella tarafından ‘Knight Grand Cross’ isimli Grand Cordon takdirini alan Giorgio Armani, ülkenin edebiyat, sanat, iktisat, kamu ve toplumsal hizmetleri, hayırsever ve insani faaliyetler alanlarında üstün muvaffakiyet gösteren şahıslara verilen Liyakat Nişanının bir modülü olan İtalya’nın en kıymetli ödüllerinden biriyle onore edilmişti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber