user
Halil Sezai’nin 67 yaşındaki adamı öldüresiye dövdüğü anların görüntüsü ortaya çıktı

Sıradaki içerik:

Halil Sezai’nin 67 yaşındaki adamı öldüresiye dövdüğü anların görüntüsü ortaya çıktı

GIGI HADID BÜYÜYEN KARNINI PAYLAŞTI!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

gigi hadid buyuyen karnini paylasti KfBTlZiJ

0ed00de3 4f56 4dd8 87ea 971c6b4d1b2b gigi

Geçtiğimiz aylarda Zayn Malik’ten bir bebek beklediğini duyuran Gigi Hadid, Instagram canlı yayını üzerinden büyüyen karnını paylaştı. Hamileliğini neden zımnî tutmak istediğini anlatan Hadid, “Hamileliğim dünyada olan en kıymetli şey değil.” dedi. “Pozitif yorumlar ve sorular için minnettarım, insanların uygun ve inançta olduğumu bilmek istemeleri çok beğenilen. Her şey çok hoş gidiyor, sizi çok seviyorum ve olumlu yorumlar için teşekkür ederim.” diye ekleyen Hadid, hamileliğinin hayli âlâ geçtiğini söyledi. 

“İnsanların başı çok fazla paylaşım yapmadığım için karışmış olabilir lakin bir pandemi müddetinde gebeyim ve dünyada olanlar hamileliğimden çok daha değerli. Bu nedenle ailem ve arkadaşlarım dışında fazla paylaşım yapmak istemedim. Coronavirüs sebebiyle birçok insan hayatını kaybetti ve bu devam ediyor. Bir de üstüne Black Lives Matter hareketine şahit olduk ve toplumsal medyadaki varlığımın bu hususa dikkat çekmesi gerektiğini düşündüm,” diyen Hadid, paylaşımlarını azaltma sebebini açıkladı. 

Büyüyen karnının fotoğraflarını çekip ailesine ve arkadaşlarına attığını söyleyen Hadid, dünyadaki karmaşaya karşın hayatındaki bu özel anları kaydetmeye çalıştığını söyledi. Bu fotoğrafları gelecekte paylaşmayı planladığını lisana getiren Hadid, tıpkı vakitte bir günlük tuttuğunu ve hamilelik sürecinde her sabah kalkıp hoş görünmeye çabalamak istemediğini ekledi. 

Canlı yayın sırasında büyüyen karnını hayranlarına gösteren Hadid, Avustralyalı dizayncı Emma Mulholland’ın Holiday markasından pötikare desenli bir pijama seti giyiyordu. “Hamilelikte yalnızca bol şeyler giymek istiyorum. Hava çok sıcak ve daima terliyorum bu nedenle dar kıyafetler giyemiyorum.” diyen Hadid tıpkı vakitte bir evvelki canlı yayınında giydiği tulum ile insanların gebe olduğunun muhakkak olmadığını söylediğini ekledi. Eylül ayında doğum yapması beklenen Hadid, şirin fotoğraflar çektiğini ve bunları yakında takipçileri ile paylaşacağını da belirtmeyi unutmadı. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber