user
Uyurken bir şeye sarılma isteği neden olur anksiyeteyi azaltıyor!

Sıradaki içerik:

Uyurken bir şeye sarılma isteği neden olur anksiyeteyi azaltıyor!

GARDIROPLARA YAZ TAZELİĞİ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

gardiroplara yaz tazeligi KJXeMyHU

60f0056c b282 408f bd1b c90a6cae09e0 b76ed809 15d4 4612 9d59 f6b4acfc5a7c

İşte, kısıtlı yaz aksiyonlarının anı fotoğraflarında şık izler bırakmak için gardıroplarını tazeleme tavsiyeleri.

Bu yaz mevsimi mecburen biraz kısıtlamalar altında geçecek. Uçak seyahatleri, otel konaklamaları hatta plaj keyfi bile pandemi nedeniyle dikkatli ve ihtimamlı bir formda, hijyen kurallarına ve toplumsal uzaklığa dikkat ederek gerçekleşecek. Lakin yeniden de yaz aylarında ışıl, ışıl, rengarenk giyinmemize kimse mahzur olamaz.

Hazır yaz gelmişken, gardırobumuz için yeni elbise yahut tunik modelleri de bakınırken daha şık ve fit görünmek için yaz kıyafetlerinde dikkat edilecek birkaç değerli ayrıntının altını çizelim.

Pandeminin soğuk ve sıkıntı kısıtlamalarını geride bıraktıktan sonra, hepimizin canlı renklere gereksinimi var. Hem kendi ruhumuzu rahatlatmak için, hem de etrafımızdaki insanların gözüne daha beğenilen, daha cazibeli görünmek için bu yıl turuncu, sarı, mavi, yeşil üzere parlak ve canlı renklere odaklanacağız.

Pek çok giysi markası da bu yıl bu ayrıntıları göz önünde bulundurarak dizaynlarını hazırlamış. Üstelik bu yaz kampanyalar da çok cazip biçimde şekillendi. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz modeli bulmak. Seçeceğiniz model konusunda, biraz klasik biçime yakın durmanızı öneririz zira insanların ruh hali şu evrede “yenilikleri” tahlil edip algılayabilecek kadar huzurlu değil. Klasiğin inançlı huzuru herkesi gülümsetecek bir ruh hali yaratacaktır.

Elbette yalnızca elbise alışverişi de kâfi olmayacak. Canlı renklerle tasarlanmış elbiselerimizin üzerine, kontrast renklerden oluşan aksesuarlar kullandığımızda, elbisenin canlı renkleri daha da ön plana çıkacaktır. Şapka, ayakkabı, çanta, yüzük, kolye, kemer… Kıyafetinize uygun aksesuarla biçiminizi daha da güçlendirebileceğiniz unutmayın.

Aksesuar seçiminde ise özgün dizaynların beğeni toplayacağını iddia edebiliriz çünkü aksesuarlar çoğumuzun gözünde sanat yapıtları olarak görünen eserler ve ne özgün dizayna sahip olmaları saldırgan bir manzara oluşturmayacaktır. Elbise ve aksesuar tasarımı ortasında bu türlü ince bir detay olduğunu unutmamanızı tavsiye ederiz. Elbiseler, şuur altımızda, bedenimizi dış tesirlerden korumak için yaratılmış bir kavram ve bu kavramı “aşırıya kaçan” dizaynlarla zorladığımızda etrafımıza biraz saldırgan, tehditkar iletiler da verebiliyoruz. Lakin aksesuarlar estetik pahalarla ön plana çıkan eserler ve haliyle üzerinde sanatsal yaratıcılığın kullanılması zihnimizde tehdit algısı oluşturmuyor.

Bu küçük ayrıntılara dikkat ederek, pandemi nedeniyle herkesin çok gergin olduğu bir dünyada, şık ve huzurlu bir toplumsallaşma imkanı yaratmamız mümkün olacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber