user
BOBBI BROWN’DAN YENİ BİR MAKYAJ MARKASI GİRİŞİMİ: JONES ROAD BEAUTY

Sıradaki içerik:

BOBBI BROWN’DAN YENİ BİR MAKYAJ MARKASI GİRİŞİMİ: JONES ROAD BEAUTY

ESTEE LAUDER ŞİRKETLERİ, PEMBE KURDELE HAREKETİ İLE #MEMEKANSERİNİBİTİRMEVAKTİ DİYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

estee lauder sirketleri pembe kurdele hareketi ile memekanserinibitirmevakti diyor glivIGGc

24879180 153a 4284 8acb 2224a3e1e97c kapak%20copy

Meme kanserinin olmadığı bir dünya yaratma misyonuyla hayat kurtaran araştırma, eğitim ve medikal hizmetler için bugüne kadar dünya çapında çapında 99 milyon $’dan fazla bağış toplayan Estée Lauder Şirketleri, “Pembe Kurdele Göğüs Kanseri Farkındalık Kampanyası” ile bu yıl da tüm dünyadan insanları birleştirmeyi ve onlara ilham vermeyi sürdürüyor.

Meme kanseriyle çabaya adanan 29 yıl

Güzellikten ilham, kıymetlerinden güç alan bir şirket olarak insanları, müspet tesir yaratmayı ve kapsayıcılığı yaptığı her işin merkezine koyan Estée Lauder Şirketleri, Evelyn H. Lauder’in eş kurucusu olduğu Pembe Kurdele hareketi ile 1992 yılından bu yana küresel göğüs kanseri hareketinin kurumsal önderleri ortasında yer alıyor. Şirketin en büyük kurumsal toplumsal yarar programı olan bu kampanya, kaynak yaratmak, eğitim ve dayanak vermek, insanları göğüs kanserinin olmadığı bir dünya fikrine yaklaştırmak emeliyle dünya çapında 60’tan fazla kuruluşu destekliyor. Bugüne kadar dünya çapında hayat kurtaran araştırma, eğitim ve medikal hizmetler için 99 milyon $’dan fazla bağış toplanmasını sağlayan bu kampanya, göğüs kanserine karşı farkındalığın küresel sembolü Pembe Kurdele ile farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Estée Lauder Şirketleri, insanları göğüs kanserinin olmadığı bir dünya yaratmak için bir ortaya getirme misyonundan yola çıkarak bu sene de pembe kurdeleyi sahiplenmeyi sürdürüyor ve artık #MemeKanseriniBitirmeVakti diyor.

Estée Lauder Şirketleri 75. yılında 75 bayana takviye oluyor!

Bu sene 75. yılını kutlayan Estée Lauder Şirketleri, Göğüs Sıhhati Derneği (Memeder) iş birliğiyle 75. Yaşında göğüs kanseri ile gayret eden 75 bayana dokunmayı hedefliyor. Göğüs kanseri tanısı almış ve tedavi görmekte olan 75 bayanın göğüs muayeneleri Memeder idare şurası üyeleri Prof. Dr. Neslihan Cabıoğlu, Prof. Dr. Sibel Özkan Gürdal ve Doç. Dr. Beyza Özçınar tarafından yapılacak. Bu kampanya kapsamında Estée Lauder Şirketleri’nin sağladığı maddi dayanak ile gerekli mamografi ve ultrason tetkikleri yapılacak, ayrıyeten muhtaçlık sahibi bayanlara hem kendi sıhhati hem de aile bireylerinin sıhhati için genetik test uygulanacak ve genetik danışmanlık verilecek.

Bu takviyenin yanı sıra uzun yıllardır göğüs kanserine karşı çabada farkındalık yaratmak ismine değerli çalışmalara imza atan başarılı gazeteci Ayşe Arman ile de bir iş birliğine imza atan Estée Lauder Şirketleri, Pİ Bayan Kanseri Derneği ve Ayşe Arman ile birlikte bir Yeterlilik Kolyeleri Atölyesi düzenleyecek. Atölye kapsamında davetliler, Pembe Kurdele hareketine paralel olarak, pembenin farklı tonlarından boncuk ve malzemeler kullanarak kolyeler tasarlanacak.

Son olarak Estée Lauder Şirketleri 2021 Göğüs Kanseri Kampanyası kapsamında bağış toplamak için yeni bir toplumsal medya daveti başlattı. Pembe ruj ve pembe kurdele ile verilen pozlarını, ve #TimeToEndBreastCancer ve #ELCdonates etiketlerini kullanarak ve 5 arkadaşını etiketleyerek paylaşan her bir açık hesap sahibi kişi ismine 25$ bağışta bulunacak.

The Estée Lauder Companies’in Göğüs Kanseri Kampanyası hakkında daha fazla bilgi için: ELCompanies.com/BreastCancerCampaign

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber