user
CAMBRIDGE AİLESİNİN SABAH RİTÜELİ

Sıradaki içerik:

CAMBRIDGE AİLESİNİN SABAH RİTÜELİ

En manipülatif burçlar!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

en manipulatif burclar chlfLiNA

Arzuladıklarını elde etmek için manipülasyon sanatını ustalıkla kullanabilen beşerler vardır. Bu yetenek, her birimizin içsel olarak taşıdığı bir potansiyele işaret eder.

Kimi beşerler bu yeteneği şuurlu bir biçimde kullanır, kimi beşerler ise kullanmaktan kaçınırlar yahut bu yeteneklerinin farkına varmazlar. Fakat birtakım burçlar vardır ki adeta manipülasyonun efendisidirler.

İşte, astrolojik haritada manipülasyon konusunda üstün yeteneklere sahip olan burçlar…

Kimse hayatında istediklerini elde etmeyi sevmez mi? Fakat, bu hedefle manipülasyon kullanmak hayli tehlikeli bir yoldur. Bilhassa narsistik bireyler sıkça manipülasyon tekniklerine başvururlar ve istediklerini elde etmek için bu taktikleri kullanırlar.

Bu bireyler, ekseriyetle karşılarındakini son derece özverili ve muteber biri olarak lanse ederler, fakat aslında yalnızca kendi çıkarlarını gözetirler. Bu nedenle, manipülasyonun ne kadar tehlikeli bir yol olduğunu unutmamak gerekir.

Günümüz bağlantılarında manipülasyonun olmaması neredeyse imkansız üzere görünüyor. Aslında manipülasyon, insan tabiatının bir modülüdür ve her birimizin bir halde bu yeteneği kullanma potansiyeli vardır. Biz de astrolojik burçları inceledik ve hangi burçların manipülasyon konusunda üstün yeteneklere sahip olduğunu sizlerle paylaşmak istedik.

İşte o burçlar…

Yengeç Burcu

Ekran Resmi 2023 09 01 16.02.29

Manipülasyon listemize Yengeç burcu ile başlıyoruz. Yengeç burçları duygusal, naif ve alıngan bir yapıya sahiptirler. Bu nedenle en büyük manipülasyon yetenekleri, içinde bulundukları durumu epey büyütmek ve abartmak biçimindedir.

Alınganlık konusundaki ustalıklarıyla, kolay bir olayı bile büyük bir trajediye dönüştürebilirler. Bu burç, insanları kendilerine inanılmaz derecede özverili ve sağlam biri olarak görmelerini sağlar. Fakat aslında Yengeç burçları yalnızca kendi çıkarlarını düşünürler ve haksız olduklarını kabul etmek istemezler, bilhassa arbedelerde.

İkizler Burcu

Ekran Resmi 2023 09 01 16.03.20

İkinci sırayı kıvrak zekaları ve lisanlarıyla tanınan İkizler burcu alıyor. İkizler burcu, lisanını kullanarak karşılarındakini manipüle etmeyi sever ve bunu çoklukla palavralar söyleyerek yapar. Hatta yaptıkları palavraları o kadar içselleştirirler ki kendileri bile inanır.

Genellikle manipüle ettikleri şahsa “mağdur” rolü yapmayı tercih ederler. Ayrıyeten, olayları fevkalâde bir halde anlatarak sizi inandırmaya çalışırlar. İkizler burcunu dinlerken dikkatli olmakta yarar var.

Akrep Burcu

Ekran Resmi 2023 09 01 16.03.51

Manipülasyon denildiğinde akla gelen birinci burçlardan biri Akrep burcudur. Akrep burçları çoklukla sessiz, gizemli ve ketum bir yapıya sahiptirler. Bu burç, karşılarındaki kişiyi kendilerine karşı çıkmış üzere göstererek manipüle etmeyi sever.

Akrep burçları kendilerini pek fazla açıklamazlar, bunun yerine karşısındakinin sırlarını sessizce öğrenirler ve daha sonra bunları kullanarak karşılarındakinde endişe yaratırlar. Gizemli halleriyle, manipüle olduğunuzu anlamanız neredeyse imkansızdır.

Oğlak Burcu

Ekran Resmi 2023 09 01 16.04.26

İşkolik ve soğuk Oğlak burcu da manipülasyon yeteneklerini kullanmayı tercih eden burçlardan biridir. Oğlak burcunun en büyük manipülasyon taktiklerinden biri, karşısındaki kişiyi kendini yetersiz hissetmiş üzere göstermektir.

Oğlak burçları, karşısındaki kişinin zayıf yahut eksik hissettiği noktaları tespit ederler ve manipüle etmek istediklerinde bu eksiklikleri öne çıkararak karşılarındakini güçsüz hissettirirler. Otorite sahibi olma konusuna takıntılı bir burç olan Oğlak, karşıdakini itibarsızlaştırmak için elinden geleni yapacaktır.

Balık Burcu

Ekran Resmi 2023 09 01 16.07.02

Zodyak’ın en hayalperest ve düşler aleminde dolaşan burçlarından biri olan Balık burcu, aslında epeyce tehlikeli bir formda manipülasyon yapabilen bir burçtur. Balık burçlarının en büyük manipülasyon aracı, kendilerini kurban konumuna sokmaktır.

Bu burçlar çoklukla pasif bir hal sergilerler ve birilerinin onları yönlendirmesini beklerler. Kendilerini daima olarak güç durumda hissettirerek, karşılarındakini hatalı ve makus biri üzere göstermeye çalışırlar. Manipüle olduklarınızın farkına varmanız vakit alabilir, zira Balık burçları bu hususta hayli maharetlidirler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber