user
Sabahları beli ağrıyanların dikkatine!

Sıradaki içerik:

Sabahları beli ağrıyanların dikkatine!

DÜNYADA YAŞAYAN EN SEKSİ ERKEK SEÇİLDİ!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

dunyada yasayan en seksi erkek secildi hiaqKjrE

d1aaff4c a007 4204 9346 7d7dd1655a1f paul1

Paul Rudd, resmi olarak dünyada yaşayan en seksi erkek oldu! Her yıl olduğu üzere 2021 için de ‘Yaşayan En Seksi Erkek’ adayını belirleyen People mecmuası, bu sene Paul Rudd’u seçti. ‘Clueless’ sinemasından ‘Anchorman’ sinemasına kadar pek çok üretimde yer alan Paul Rudd birebir vakitte ‘Friends’ serisinde de Phoebe’nin eşi Mike karakterini canlandırmıştı. Yıllar boyunca bizi centilmenliği, güzelliği ve sonsuz gençliği ile büyüleyen Paul Rudd, birçok faktör ile birinciliği hak etti!

Geçtiğimiz akşam Stephen Colbert’in ‘The Late Show With Stephen Colbert’ programında duyurulan heyecanlı haberde, Rudd bir seri eğlenceli ‘seksilik testinden’ geçti. Programın sonunda bu testleri muvaffakiyetle tamamlayan Rudd’un People mecmuası tarafından ‘Yaşayan En Seksi Erkek’ olarak seçildiği açıklandı.

Ödüllerin 36. Yılında birinci sırada yer alan 52. yaşındaki Paul Rudd’un yanı sıra geçtiğimiz sene ise Michael B. Jordan seçilmişti. İddia edebileceğiniz üzere, toplumsal medya dünyası da bu haberi Twitter üzerinden kutlayarak, yanlışsız bir karar verildiğini vurguladılar. Rudd’un asla yaş almaması ve her vakit karakterini muhafazası ile internette birçok paylaşım yapıldı. Rudd’un yıllar geçse de tıpkı göründüğünü vurgulayan hayranları, ünlü oyuncuyu ‘Hollywood’un hazinesi’ olarak tanımladılar.

‘Yaşayan En Seksi Erkek’ seçildiğine esprili bir formda şaşkın olmadığını söyleyen Paul Rudd ise, “Bunu mutlaka sahipleneceğim. ‘Ah, ben çok mütevazıyım,’ üzere şeyler söylemeyeceğim. Bununla ilgili kartvizit bile yaptırmayı düşünebilirim. Lakin tüm arkadaşlarım beni mahvedecekler ve bunu mutlaka bekliyorum. Ve tam olarak da bu yüzden onlar benim arkadaşlarım,” dedi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber