user
LES BENJAMINS ACTIVEWEAR KOLEKSİYONU İLE TANIŞIN

Sıradaki içerik:

LES BENJAMINS ACTIVEWEAR KOLEKSİYONU İLE TANIŞIN

CESUR VE GÜÇLÜ İŞ BİRLİĞİ: BVLGARI BVLGARI X LISA

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

cesur ve guclu is birligi bvlgari bvlgari x lisa 5AK6PE6y

f7b3b949 af1d 47ed b39c b33f3a26a2e3 watch%20pink%20receipt%20Copy%2032 1

Tarzı mı? Ultra feminen, ultra kararlı. Simgesi mi? Alp dağlarının güçlü ve ebedi yıldızı edelweiss çiçeği. Rengi mi? Şaşırtan, göz alıcı. Bulgari ve BLACKPINK kümesiyle ün kazanan büyüleyici sanatçı LISA’nın birlikte tasarladığı sonlu sayıdaki BVLGARI BVLGARI X LISA saat tanıtıldı. Çelik ve pembe altından üretilen saat, BVLGARI BVLGARI logolu pırlantalarla ışıldayan bir kadranla tamamlanıyor.

LISA ve BVLGARI BVLGARI
1975 yılında doğan BVLGARI ROMA, 1977’de BVLGARI BVLGARI ismini aldı. Antik Roma sikkelerine imparatorun isminin basılması üzere saatin üstündeki kristalı tutan çerçeveye işlenen 14 harf, Romalı mücevher ve saat markası Bulgari’nin İtalyan tarzını çağrıştırıyor. Bir markanın ismini bir saatin güçlü bir tasarım ögesi olarak pozisyonlandırmak o yıllarda bir ihtilal niteliğindeydi ve hâlâ da o denli… Bulgari ve LISA’nın iş birliği doğal bir seçimdi. Vaktin ruhunu yakalayan kendi kodlarını da tasarlayan LISA, “Unexpected Wonders” (Beklenmedik Mucizeler) kampanyasıyla BVLGARI BVLGARI’nin yüzü oldu.

Bir yıldızın gücü
LISA, saat için en sevdiği çiçek olan edelweiss’ı seçti ve kendi yorumuyla tasarladı. Alp dağlarının yıldızı olan bu nadide çiçek, LISA’nın çok kıymet verdiği ve Bulgari’nin saat üretim tesisinin bulunduğu İsviçre’ye de bir gönderme niteliğinde. Müzikçi yaprakların ortasına bir “L” harfi çizerek bu projeye katkısını da göstermiş oldu. Bu çizim, hudutlu sayıdaki BVLGARI BVLGARI X LISA saatin ardındaki “Fabriqué en Suisse” (İsviçre yapımı) yazısının yanında yer alıyor. Bu hoş ve eşsiz şahsileştirilmiş kutunun üzerinde de LISA’nın imzasıyla birlikte görülüyor.

BVLGARI BVLGARI harfleri, pembe altın olarak saatin üstündeki kristalı tutan çerçevede argümanlı bir biçimde yer alırken kadranda kararlı bir minimalizm kendini gösteriyor. Saf ve doğal rengi – yeşil, mavi ve tahminen ince bir mor dokunuşu – Bulgari tarafından LISA için özel olarak geliştirildi. Bu ton, ışığın kadrandaki güneş ışını motifine temas etmesiyle yavaşça değişiyor ve LISA üzere şaşırtıyor. On iki pırlanta saat imi ve pembe altın akrep ve yelkovan bu göz alıcı yanardöner kadranı süslüyor. Birebir derecede pahalı pembe altın kurma zirvesi de Bulgari’nin estetik imzalarından kaboşon kesim rubelit ile tamamlanıyor.

Bulgari tarafından saatçiliğin doğum yeri İsviçre’de üretilen hudutlu sayıdaki BVLGARI BVLGARI X LISA saatin çelik bileziği, parlak ve mat saten yüzeylerden oluşuyor. Quartz düzenekli hudutlu sayıdaki BVLGARI BVLGARI X LISA, 33 mm çaplı versiyon için 700 ve 23 mm çaplı versiyon için 300 adet olmak üzere limitli edisyonlar olarak sunuluyor.

bc7fcf81 75ce 4e82 a36b a437a2f25f2e af14a9ed 1a3e 4949 afe0 c2ad739cc2df
BVLGARI BVLGARI X LISA LIMITED EDITION 103759
33 mm çaplı çelik kasa, pembe altın bezelde çift logo, pembe altın kurma zirvesinde doğal kaboşon kesim rubelit, şahsileştirilmiş kasa gerisi, parlak ve mat saten fırçalanmış paslanmaz çelik bilezik, güneş ışını motifli dikroik kadranda 12 pırlanta saat imi, quartz düzenek ile akrep ve yelkovan. 30 metreye kadar su geçirmez. 700 adetlik limitli edisyon.

c3270f63 d320 4988 8c01 cfb0cf8407c0 ba6858c1 1490 498a bb84 33271402c521
BVLGARI BVLGARI X LISA LIMITED EDITION 103860
23 mm çaplı çelik kasa, pembe altın bezelde çift logo, pembe altın kurma zirvesinde doğal kaboşon kesim rubelit, şahsileştirilmiş kasa gerisi, parlak ve mat saten fırçalanmış paslanmaz çelik bilezik, güneş ışını motifli dikroik kadranda 12 pırlanta saat imi, quartz düzenek ile akrep ve yelkovan. 30 metreye kadar su geçirmez. 300 adetlik limitli edisyon.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber