user
CAMILA MENDES’İN SONBAHAR MODASINI YANSITAN STİLİ

Sıradaki içerik:

CAMILA MENDES’İN SONBAHAR MODASINI YANSITAN STİLİ

CAMILA MENDES’İN SONBAHAR MODASINI YANSITAN STİLİ

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

camila mendesin sonbahar modasini yansitan stili PcU557Eg

f3cf05e6 8c2e 45c4 9e98 d89519beb530 camila

Riverdale’in en usul sahibi karakterlerinden biri olan Veronica Lodge’ı canlandıran Camila Mendes, kırmızı halıda sonbaharın sevilen trendlerine ahenk sağladığını gösterdi.

Mendes Amazon Prime Görüntü’de Fairfax için Los Angeles’ta bir lansman aktifliğine katılırken, dönemin trendlerini yakından takip ettiğini kanıtladı. Giderek daha soğuk olan sonbahar havasını umursamayan Camila, seksi siyah Versace görünümü ile hırkasıyla poz verdi.

Camila, nervürlü örgü hırkayı bir Versace çanta, bilek bağcıklı siyah topuklu ayakkabılar ve kemerli bir kalem etekle eşleştirdi. Hayran bırakan ayrıntısı ise cut-out ayrıntısına hayran olmayı sağlayabilecek, belinde aniden çıkmış arsız kemer detayıydı. Asimetrik aksesuar belinin bir yarısından dışarı fırlayarak, kemer tokasındaki altın Medusa amblemini ortaya çıkarıyor. Heyecanlandıran bir detay!

1422e67a b4bc 45aa b9f5 c2bc3ceaf774 e82a985b 27bd 45eb 9231 dfc1833589d8
Bu daha riskli cut-out görünümlerinden kimileri hakkında ne hissettiğimizden hala emin değiliz, lakin Camila’nın kıyafeti bizi bu bel bölümlerine hayran olabileceğimize ikna etti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber