user
LADY GAGA ‘HOUSE OF GUCCI’ DÜNYA PRÖMİYERİNDE!

Sıradaki içerik:

LADY GAGA ‘HOUSE OF GUCCI’ DÜNYA PRÖMİYERİNDE!

CAMBRIDGE ÇİFTİ DİJİTAL İLETİŞİM UZMANI ARIYOR!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

cambridge cifti dijital iletisim uzmani ariyor AOJfuq8O

c6df7338 1853 41d5 806b ec49b7445952 bieber1

Kraliyet hayranlarına duyurulur: Prens William ve Kate Middleton işe alım yapıyor! Şayet toplumsal medya konusunda uzmansanız, iş sizin olabilir. Cambridge Dükü ve Düşesi’nin internet siteleri üzerinden bildirilen ‘Dijital Bağlantı Uzmanı’ durumu sahiden de hayal iş üzere duyuluyor.

Kraliyet Ailesi’nin Instagram, Twitter ve YouTube olmak üzere tüm toplumsal medya hesaplarından sorumlu olacak bu kişi tıpkı vakitte toplumsal medya paylaşımlarını tasarlayacak. Kate Middleton, Prens William ve çocuklarının hayatlarını yakından takip edecek olan ‘Dijital Bağlantı Uzmanı’ Kraliyet hayranlarının her daim bilgilerinin olmasını sağlayacak.

Cambridge Ailesi’nin fotoğraflarını ve görüntülerini da çekecek olan bu yeni kişi, Dük ve Düşes’in vakıflarında da misyon alacak. Toplumsal medyada tecrübesi olan biri arayan Kate Middleton ve Prens William, toplumsal medyadaki varlıklarını geliştirmek istiyor.

Kraliye Ailesi’ni yakından takip etmenin yanı sıra kendileri ile tatillere gitme fırsatı sunan ‘Dijital Bağlantı Uzmanı’ konumunda pek çok eğlenceli avantaj var! Dük ve Düşes ile yakın ilgi kurma talihi ile birlikte Kraliyet Ailesi’nin özel hayatlarını görüp saklı bilgilerini de öğrenebilirsiniz! Yeni çalışanlarında “Hassas bilgileri her vakit incelik ve sağduyu ile ele alma yeteneği” arayan Cambridge Çifti, bu işte biraz kraliyet entrikası olacağının ipuçlarını veriyor.

Pozisyonun reklamını yapan paylaşım birebir vakitte, role çeşitlilik getirmenin Prens William ve Kate için ne kadar kıymetli olduğunu vurguluyor. Cambridge Çifti, Birleşik Krallık’taki, İngiliz Milletler Topluluğu’ndaki ve dünyadaki toplulukların çeşitliliği hakkında bilgi sahibi olan birini arıyor!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber