user
2020 moda trendleri neler çiçek desenli kıyafetler revaçta!

Sıradaki içerik:

2020 moda trendleri neler çiçek desenli kıyafetler revaçta!

BURBERRY COVID-19’A KARŞI MÜCADELE İÇİN HAREKETE GEÇİYOR!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

burberry covid 19a karsi mucadele icin harekete geciyor bBEwLkzZ

719b1702 0ed7 4d4a aaf9 b0202527a386 burberry

Şu sıralar dünyadaki neredeyse tüm ülkeler Corona virüs pandemiği ile uğraş ediyor. Süratle yayılan salgın hiç beklemediğimiz boyutlara gelirken bu durumun yeterli bir tarafından bakmanın pek mümkün olmadığına katılıyoruz… Lakin bu kaos içinde bir olumlu açı arayacak olursak, tüm dünyanın tek bir şeye karşı savaş verdiğini söyleyebiliriz. Başka dinler, ırklar, niyetler, ideolojiler, siyasetler ve ülkeler demeden, tüm dünya şu anda birebir şeyi yaşıyor. Ülkeler birbirine yardım ederken birçok marka da birebir halde yalnızca bulundukları ülkeye değil global çabaya katkıda bulunuyorlar. Bu gayrete katılan en yeni markalardan biri ise Burberry! 

COVID-19 pandemiği için verilen global çabaya katkıda bulunan Burberry, kaynaklarını salgından etkinenlere takviye olmak için ve salgının yayılmasını önlemek için kullanacağını açıkladı. Burberry, global tedarik zincirinden yararlanarak; dünyanın önde gelen araştırmalarını desteklemeyi, besin kaynaklarını artırmayı, global salgın için uzun vadeli bir tahlil geliştirilmesini desteklemeyi, en acil tıbbi ve toplum muhtaçlıklarını karşılamayı hedefliyor.

“Tıbbi işçi ve hastalar tarafından kullanılmak üzere cerrahi maskeler, cerrahi olmayan maskeler ve önlüklerin teslimatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz.” diyen Burberry tedarik zincir ağını kullanarak İngiltere’nin Ulusal Sıhhat Servisine 100 binin üzerinde maske bağışlayacağını duyurdu. Castleford, Yorkshire’daki trençkot fabrikalarını hastalar için önlük ve maske üretimi için yine şekillendireceklerini söyleyen Burberry, birebir vakitte Oxford Üniversitesi tarafından geliştirilen tek dozluk bir aşı için araştırmaları finanse ettiklerini ekledi. 

Üretim ve araştırma takviyelerinin yanı sıra gereksinim sahiplerini de unutmayan İngiliz marka, İngiltere genelinde besin yoksulluğu ile çabaya adanmış FareShare ve The Felix Project üzere hayır kurumlarına bağışta bulunuyor. Besin kaynaklarına uygulanan baskı sebebi ile gayretlerini genişleten Burberry, fiyatsız okul yemeklerine güvenen gençlere yiyecek dağıtmayı ve besin bankalarının taleplerle başa çıkmalarına ve toplumsal uzaklık siyasetlerini sürdürmelerine yardımcı olmak için evvelden paketlenmiş besin üretimini artırmayı hedefliyor. 

“Zor vakitlerde birlikte çabalamalıyız. Burberry’deki tüm grubumuz, hastaların tedavileri, aşı araştırmaları yahut gereksinimi olanlar için besin dayanağı sağlamak üzere yardımlar ile COVID-19 salgınında yorulmadan çalışan herkese takviye olabildiği için onur duyuyor. COVID-19, günlük yaşantımızı kökünden değiştirdi fakat sağladığımız takviyenin daha fazla hayat kurtarmaya, virüsü denetim altına almaya ve dünyamızın bu yıkıcı pandemiden kurtulmasına yardımcı olmaya çalışacağını umuyoruz. Birlikte bunu halledeceğiz,” diyen Burberry CEO’su Marco Gobbetti, Corona Virüs salgına karşı birlik olduklarını duyurdu. 

CORONA VİRÜS MÜHLETİNCE GEREKSİNİMİ OLANLARA YARDIM ETME YOLLARI

GÜZELLİK VE WELLNESS DÜNYASI CORONA VİRÜSÜNE KARŞI NASIL TEDBİR ALDI?

ÜNLÜLERİN CORONA VİRÜS BAĞIŞLARI

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber