user
CARTIER’DEN SÜRÜKLEYİCİ BİR KOKU DENEYİMİ

Sıradaki içerik:

CARTIER’DEN SÜRÜKLEYİCİ BİR KOKU DENEYİMİ

BULGARI YILBAŞI KAMPANYASI: I BELIEVE IN WONDER!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

bulgari yilbasi kampanyasi i believe in wonder ZSvRnB1B

b0b8ec2d 0055 442c 8ba9 1f6d3eceaa0e 8942b7e9 590c 42df 8647 1814634de4af

Yılbaşına yeni bir açıdan bakıp hayatın her alanındaki hoşlukları ve cazibeyi keşfederken yeni yılın size getireceklerine hayran kalacaksınız. Her yeni yıl devri mucizelere inananlar için sihirli bir vakittir. Siz de yüreğinizi ve gözlerinizi açın, sizi bekleyen armağanları kabul etmeye hazırlanın!

I Believe in Wonder kampanyası

Bulgari bu yılın başlarında yayınladığı “UnexpectedWonders”(Beklenmedik Mucizeler) marka kampanyasının akabinde artık de “I Believe in Wonder”(Mucizelere İnanıyorum) yılbaşı kampanyasını lanse ediyor.

Aynı coşku hissinden esinlenen, markanın merkezi ve sonsuz ilham kaynağı olan Roma’da çekilen kampanya, mucizeleri kucaklamaya, dünyanın beklenmedik hoşluklarını doyasıya yaşamaya ve bu ruhu paylaşıp diğerlerine da ilham vermeye davet ediyor.

Kampanya, bizi dönemin sihirli havasının keyfini çıkarmaya, her gün başımıza gelebilecek mucizeleri deneyimlemeye davet eden ışıltılı ateşböceklerinin bir vizyonu olarak tabir ediliyor.

Bu ışıltılı ikonlar yıldızlı bir gecede gökyüzüne bakmaktan ateşböceklerini izlemeye kadar kainatın gizemlerini bir ışık damlasında yakalayarak bizi her günün sihirli anlarla dolu olduğu çocukluğumuza götürüyor. Yıldızlar da tıpkı pırlantalar ve bedelli taşlar üzere tabiatın ihtişamını ve büyüklüğünü hissettiren ögeleri çağrıştırıyor.

Save The Children ve Mucizeler Zinciri

“I Believe in Wonder” kampanyası ilham kaynağı olmanın ötesinde sonsuz bir mucizeler zinciri yaratıyor. Bulgari kampanyayı tüm kanallara taşıyarak adım adım daha uygun bir geleceğe ilham veren bir hareketi desteklemeyi amaçlıyor.

Şirket bu vizyondan yola çıkarak “I Believe in Wonder” (Mucizelere İnanıyorum) kampanyası kapsamında dünyanın en dezavantajlı çocuklarını desteklemek, eğitime ve sıhhat hizmetlerine erişimlerine yardımcı olmak emeliyle on yıldan uzun müddettir birlikte çalıştığı Save the Children kuruluşuyla bir sefer daha iş birliği yapıyor. Bu yılbaşı devrinde Zambiya’da erken yaş çocuk eğitiminin desteklenmesi, kırsal bölgelerde yaşayan ve ülkenin kamu eğitim hizmetlerinden etkin bir biçimde yararlanamayan 3-8 yaş ortası çocukların eğitim haklarının garanti edilmesi amaçlanıyor.

Bu yardım kampanyası çocukların bir mükemmeller dünyasında, sihirli anlarla dolu günlerde betimlendiği özel bir görüntüyle başlıyor. Her sahne ortasındaki geçişlerde yılbaşı devrinin ruhunu ve kampanyanın harekete geçirdiği mucizeler zincirini temsil eden bir motif olarak parlayan ateşböcekleri kullanılıyor.

Dijitalle desteklenen bir tecrübeyle müşterilerin ve konukların bir toplumsal medya içeriğini paylaşarak Save the Children’ın Zambiya teşebbüsüne somut katkıda bulunmaları sağlanacak.

Bulgari ayrıyeten Meta ile işbirliği içinde I Believe in Wonder için iki modlu artırılmış gerçeklik tecrübesini yarattı. Bu uygulama Facebook, Instagram’da Stories ve Reelsiçin kullanılabilecek. Kullanıcılar telefonlarının kamerasına baktıklarında gülümsemeyle aktifleşen selfieler çekerek “mucizeleri paylaşabilecek.” Diğer bir deyişle, kişi ne kadar çok gülümserse ekranda o kadar çok ateş böceği görünecek. Kamera dışa çevrildiğinde ise gerçek etraf parlayan ateşböceklerinin ışıltılarıyla sihirli bir görünüm kazanacak. Kullanıcıların doğal el hareketleri adeta sihirli bir değnek üzere etkileşim yaratarak gerçek ve sanal dünya ortasında eşsiz bir atmosferi deneyimlemeleri sağlanacak.

Kullanıcılar içeriklerini paylaşarak ve arkadaşlarını etiketleyerek mucizeler zinciri akışının başlamasını sağlayacaklar.

Mucizeler Bulgari Mağazalarında

Hediyeler; sevgililer, aile ve arkadaşlar ortasındaki en derin, canlı ve kalıcı bağlantıların kurulmasını sağlar. Armağan vermenin memnunluğu onu sunmaktan çok evvel o fikrin geliştiği an başlar.

Bulgari de yılbaşı döneminde yaşatacağı mağaza tecrübesi için bu fikirden ilham aldı. Kasım ayından itibaren Bulgari butiklerini ziyaret edenler dünya çapında yalnızca seçili lokasyonlarda sunulan özel Instagram artırılmış gerçeklik tecrübesiyle Bulgari sihrini yaşayabilecek. Bireyler kelam konusu Bulgari mağazalarında bulunan kare kodu okutarak mucizelerle dolu bir sahneye erişecek. İnteraktif tecrübe, ekranı parlak ikramlarla doldurarak gerçekliği artıracak. Armağanlar, üstlerine tıklandığında Bulgari ile başlayan büyüleyici bir yılbaşı havası yaratmak için ateşböceklerine dönüşecekler.

İncelemek için tıklayın.

Bu bir reklamdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber