user
2022 PIRELLI TAKVİMİ YAYINLANDI

Sıradaki içerik:

2022 PIRELLI TAKVİMİ YAYINLANDI

BU KIŞ FAVORİ SAÇ RENGİMİZ MOCHA!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

bu kis favori sac rengimiz mocha Y4quvl5R

0a38d03f dd00 4584 8bd3 df077b4ae3c4 kahvesac%CC%A71

Bakır tonları yaz aylarının en tanınan saç tarzlarından biri olmuştu lakin Kış 2022’ye giriş yaparken oylar koyu kahvelerden yana. Epeyce risksiz lakin ‘cool’ bir görünüm yaratan klasik kestane saç rengi, hiç bu kadar trend bedeli taşımamıştı! Açık saç renklerinden vazgeçerek koyu tonlara geçen ünlülerin yanı sıra, Mocha esintili saç tonları, sokak tarzında de öne çıkanlar ortasında. Bella Hadid’in Cannes Sinema Festivali’nde karşımıza çıktığı bu koyu saç rengi, epeyce gizemli lakin alımlı bir tarz yaratıyor.

Düşünülenin bilakis sıkıcı olmayan bu saç rengi, soğuk kış günlerinin favori tonlarından biri oluyor. Sıcak ve koyu kahve tonlarının karışımından elde edilen Mocha kahvesi, köklerde koyu bir görünüm yaratırken, uçlara gerçek daha açık ve ombré bir tarz yaratıyor. Hafif küllü ancak hayli sert bir ton olan Mocha kahvesi yalnızca Hadid’in değil Kendall Jenner ve Priyanka Chopra üzere birçok ünlü ismin tercihleri ortasında.

Adeta ağır çikolatalı bir keki andıran bu saç rengi kazak dönemi ile şahane bir ahenk sağlıyor. Klasik kumral tonundan biraz daha koyu olan Mocha kahvesi, siyah kadar keskin olmasa da dikkat alımlı bir görünüm yaratıyor. Karanlıkta kestane tonuna kaçan lakin gün ışığında güzel bir yansıma ile ışıltı saçan Mocha kahvesi, risksiz ancak etkileyici bir değişim arayanlar için ülkü.

İmzaları haline gelen altın sarısı saçlarından vazgeçerek kahve tonlarına yönelen Hailey Bieber, Sofia Richie ve Ashley Olsen, Mocha saçları tutkunu olma yolunda ilerliyorlar. 90’lı yılların saç tonlarına gönderme yapan bu ışıltılı kahveler, koyu rujlar ve smokey göz makyajı ile mükemmel görünüyor.

Yeni yıl kutlama döneminin yaklaşması ile birlikte bu derin kahve tonları, 2022’yi sofistike ve cool bir halde karşılamanızı sağlayacak. Yalnızca kazak mevsimine değil ilkbahar ve yaz aylarında da etkileyici bir görünüm yaratan Mocha kahve tonları her cilt tonuna da ahenk sağlıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber