user
FRIENDS DİZİSİNİN GUNTHER’I JAMES MICHAEL TYLER HAYATINI KAYBETTİ

Sıradaki içerik:

FRIENDS DİZİSİNİN GUNTHER’I JAMES MICHAEL TYLER HAYATINI KAYBETTİ

BOBBI BROWN’DAN YENİ BİR MAKYAJ MARKASI GİRİŞİMİ: JONES ROAD BEAUTY

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

bobbi browndan yeni bir makyaj markasi girisimi jones road beauty CmHuhByd

fc60925a 083d 4f2d 92e2 6721f4ff21d9 kapak%20copy

Bobbi Brown, her vakit alışılmışın dışına çıkmayı sevmiştir. 1980’lerde mesleğine başladığında daha sade ve ölçülü bir görünüm sunmak için uğraşmış ve bunu devam ettirmeyi de başarmıştır.

Başarılı ve istikrarlı bir meslekten ve kendi şirketinden ayrıldıktan 5 yıl sonra Jones Road Beauty şirketiyle alanlara geri döndü. Yeniden sade ve minimalist bir hava yakalamaya çalışmak olan Brown, bunu yeni markasında da göstermiş üzere görünüyor.

Markanın eserlerine baktığınızda birinci fark edeceğiniz şey, kullanılan renk tonlarının çok renkli olmaması… Hem eserlerin paketlerinde, hem de eserlerin kendisinde kullanılan renkler, sade ve düz renklerden oluşuyor. Natürel ki Bobbi Brown üzere minimalist ve sade niyet anlayışını benimsemiş birinden rengarenk şeyler bekleyemezsiniz!

O vakit gelin Jones Road Beauty’nin eserlerine daha yakından bakalım…

Jones Road Miracle Balm
Argan yağı, E vitamini ve Jojoba tohumundan oluşan bu kremsi balsam, cildi nemlendirirken birebir vakitte da kusursuz bir halde parlamasını sağlıyor. Büsbütün doğal gösteren bu eser, makyajsız bir makyaj için ülkü ancak tıpkı vakitte da fondöten üzerinde de mükemmeller yaratıyor.

Jones Road Beauty Cool Gloss
Asla yapışkanlık hissi vermeyen ve parlaklığıyla tıpkı vakitte nemlendiren bir dudak parlatıcısı! Ayrıyeten, allık yahut aydınlatıcı olarak da kusursuz işler çıkarıyor. İçeriğindeki nane yağıyla, dudaklarda dolgunlaştırıcı bir efekt yaratıyor.

Jones Road The Mascara
Tek bir dokunuşla kirpikleri ayırıyor, kaldırıyor ve hacim veriyor. Daha gözü pek bir görünüm istiyorsanız, topaklanma gerilimi yaşamadan daha fazla uygulayabilirsiniz.

Jones Road Beauty Sparkle Wash
Bu likit göz farı, eski şekil Bobbi Brown Shimmer eserini epey andırıyor. Yoğunluğu arttırmak ve kat kat uygulamak isteseniz bile, çok abartmadan harika derecede ışıltılı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Öbür beş renkte tıpkı derece eksiksiz ve göz alıcı…

Jones Road Beauty Just A Sec
Serideki başka göz farı seçenekleri, bir farın yapabileceğinin en uygununu yapmayı hedefliyor. En açık renk olan ‘linen’ rengi, göz kapağının dış kısmında ve gözlerin iç köşelerinde aydınlatıcı olarak sürüldüğünde, epeyce hoş bir görünüm elde etmeyi sağlıyor.

Jones Road Beauty Face Pencil
Kulağa enteresan geliyor değil mi? Yüzünüz için bir kalem, lakin bu doğru! Kızarıklıklardan, kahverengi lekelere ve koyu halkalara kadar örtülmesi gereken her şeyi örtmek için oluşturulmuş. 25 renkten oluşan kalemler, cildinizi daha canlı ve eşit renklerde göstermek için hazırlanmış.

Jones Road Beauty The Best Pencil
Adından da anlaşıldığı üzere hakikaten en güzeli olabilir mi? Günümüzde denediğimiz pek çok eyeliner kaleminin tersine, bu kalem daha net bir bitiş sunuyor. Birebir vakitte dumanlı bir göz makyajı için de uygun bir eser üzere görünüyor.

Jones Road Beauty The Oil Stick
Bu eseri bir nevi katı yüz yağı olarak düşünebiliriz. İçeriğinde kayısı, jojoba, kuşburnu ve ayçiçeği yağları mevcut. Cildi anında canlı ve parlak gösteriyor. Basitçe kaydırılabilir eser, her yere eşit ölçüde dağılıyor.

Jones Road Beauty Miracle Cream
Kuru ciltlere sahip olanlar için kusursuz bir tesire sahip kremin içeriğinde, karite yağı, ayçiçeği tohumu yağı ve E vitamini bulunuyor. Epey kalın bir eser olduğundan, cildinizde daha düzgün erimesi için ellerinizin ortasına küçük bir ölçü aldıktan sonra güzelce ısıttığınızdan emin olun. Makyaj öncesi kullanabilir yahut gece boyunca bir çeşit nemlendirici maske olarak da daha kalın bir katman halinde uygulanabilir.

Jones Road Beauty The Hippie Stick
Bu eseri saçınızda, yüzünüzde yahut bedeninizde yüksek dozda neme muhtaçlık duyan noktalara uyguyalabilirsiniz. İçeriğindeki ayçiçeği tohumu yağı, hindistancevizi yağı ve karite yağı üzere ağır tesirli nemlendiriciler sayesinde, eseri daha kremsi yapıya sahip. Ayrıyeten dirsekler ve topuklar üzerindeki kuru noktaları bile yok etmek için ülkü. Kullananlar ortasında çok hoş koktuğunu da söyleyenler var.

Jones Road Beauty Eye Cream
Hassas ciltler için birebir olan eseri, göz etrafınıza bol ölçüde nem sağlamak için kullanabilirsiniz. Küçük bir ölçü yeterli! Karışımda hem nemlendiren hem de antioksidan muhafaza sağlayan doğal ve bitki bazlı bir şeker mevcut. Taban not: Kuru dudaklara da uygulayabilirsiniz!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber