user
Tıpta yapay zeka devri

Sıradaki içerik:

Tıpta yapay zeka devri

BLAKE LIVELY VE DIY MANOLO BLAHNIK AYAKKABILARI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

blake lively ve diy manolo blahnik ayakkabilari UKsfp9el

8481e7fb e534 4757 8d81 0a965e971e5d lively1

Kıyafet yahut ayakkabı üzerine olmadığı vakit Blake Lively’nin epey yenilikçi bir tahlili var! Son Instagram kıssasında dünyaya ve Manolo Blahnik’e şaşırtan bir açıklama yapan Lively, topuklu ayakkabılarını oje ile boyadığını duyurdu. New York’taki Empire State binasında yeni Betty Buzz içecek markasının kutlaması için bir aktifliğe katılan Blake Lively, daha sonra ise İngiltere’de bir aktifliğe katılmıştı.

b1601a74 9c0c 4e56 b6a6 e3a450623312 fb56c19b b7ec 4932 9096 4339eba4c5d9Blake Lively Instagram Hikayesi

“Dorothy’nin Oz hoşluk salonuna ziyaretinden sonraki halini denedim” yazan Lively, “Carrie, Charlotte ve Samantha’nın bir bebeği olsaydı” diyerek esprili bir yorumda bulundu. Sex and the City dizisine gönderme yaparken Manolo Blahnik ayakkabılarını gösteren Lively, seride Mr. Big’in Carrie Bradshaw’a evlenme teklif ettiği ‘Hangisi’ Manolo Blahnik modelini tercih etti. Lakin Carrie’nin ve Lively’nin ayakkabıları ortasında büyük bir fark vardı! Carrie’nin ikonik mavi Hangisi ayakkabılarını kırmızıya boyayan Lively, elbisesinin rengine ahenk sağlaması için bu ikonik ayakkabıları oje ile kırmızıya boyamış!

“Kapıdan dışarı çıkarken ayakkabılarımdaki beyaz mücevher tokayı kırmızıya boyadığım için özür dilerim Manolo Blahnik” yazan Lively, “Kesinlikle buna değdi değil mi?” diye ekledi. Geçtiğimiz sene ise fotoğraf editlemesi ile ayaklarına Christian Louboutin sandaletleri ekleyen Lively, “Hiçbir sorun görmüyorum. Louboutin, işe alım yapıyor musunuz? Engin bir tecrübeye sahip çıplak ayaklı bir iPhone illüstratörü” yazmıştı. Dijital DIY yahut gerçek boya? Farkı kim anlayabilir ki!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber