user
IŞILDA!

Sıradaki içerik:

IŞILDA!

BLAKE LIVELY, HAMİLELİK ÖNCESİ VE SONRASI FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

blake lively hamilelik oncesi ve sonrasi fotografini paylasti JRhbRuq6

207aa3cf 8b15 4a01 861c 189e2fa0807b blake

Blake Lively dördüncü hamileliğinin son basamaklarını belgeliyor ve çoğumuz üzere Ocak ayına spor salonunu ziyaret ederek sağlıklı başlıyor.

Kocası Ryan Reynolds’tan dördüncü çocuğuna gebe olan üç çocuk annesi, şahsî antrenörü Don Saladino ile bir spor salonunda “öncesi ve sonrası” fotoğrafını paylaştı.

“Aylardır @donsaladino’nun antrenman programını yapıyorum. Bir şeyler yolunda gitmiyor” diye fotoğrafının altına yazdı. Solda, Lively antrenörüyle hamileliğinin birinci günlerinde yahut öncesinde poz veriyor, sağda ise tam olarak birebir pozda, lakin gözle görülür bir gebe karnı ile görülüyor.

Eylül 2022’de, Lively, hamileliğinin değişik evrelerinde kendisini gösteren fotoğraflar paylaştı ve bu sayede ailelerinin özel alanına sızmaya çalışan fotoğrafçıların etrafından uzak durmalarını sağladı.

“İşte gerçek hayatta gebeyken çekilmiş fotoğraflarım, yani konutumun önünde bekleyen 11 adam beni rahat bırakacaktır” diye başladı yazıya. “Beni ve çocuklarımı rahatsız ediyorsunuz. Öteki herkese çocukların fotoğraflarını paylaşan hesapları ve yayınları takip etmeyi bırakmayı ve bu hesapları takip etmemeyi sürdüren tüm sevgi ve hürmet için teşekkür ederim. Onların karşısında tüm gücünüz var. Ve çocukların olmadığı bir “Medya İlkesi” olan medyaya da teşekkür ederim. Sizler tüm farkı yaratıyorsunuz 🙏♥️. Sevgiyle! Xxb”

BLAKE LIVELY HAMİLE!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber