user
ÖZEL RÖPORTAJ: MİLKA KARAAĞAÇLI İNCE İLE KISMET BY MİLKA’NIN MARKA YOLCULUĞUNU KONUŞTUK

Sıradaki içerik:

ÖZEL RÖPORTAJ: MİLKA KARAAĞAÇLI İNCE İLE KISMET BY MİLKA’NIN MARKA YOLCULUĞUNU KONUŞTUK

BILLIE EILISH, İLK PARFÜMÜNÜ ÇIKARIYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

billie eilish ilk parfumunu cikariyor

d52cee19 36d5 4bac bf0e 16d6db005221 kapak%20copy

Billie Eilish, inanılmaz yeni bir albüm çıkarmaktan Met Gala’daki kırmızı halıda herkesi şaşırtmaya kadar çılgın bir yıl geçirdi. Artık ise 19 yaşındaki müzikçi hoşluk dünyasındaki birinci macerasına atılıyor.

Çarşamba günü, pop yıldızı Instagram’da birinci kokusu Eilish’i piyasaya sürmeye hazır olduğunu duyurdu. Uzun yıllardır vegan olan müzikçi, kokunun vegan olmasına, zulüm içermemesine ve pak materyallerle yapılmasına ihtimam gösterdi. Müzikçi, kasım ayında piyasaya sürülecek olan kokuyu “Dünyadaki en sevdiğim koku” olarak nitelendirdi. Kehribar, kakao, vanilya ve sıcak baharat notaları ile kusursuz kış kokusu…

Eilish, kokunun kendisinin eksiksiz bir temsili olmasını istedi. Şişe, Eilish’in insan bedenindeki favori noktalarını simgeliyor: göğüs, boyun ve köprücük kemiği. Müzikçi “Parfümler, hayattaki en büyük zevklerimden biri oldu ve her vakit bir tane yapmak istemişimdir” dedi. ELLE.com’a konuşan Eilish, koku için “Benim için çok rahat ve şehvetli” dedi.

Eilish için koku tıpkı vakitte çocukluk yatak odasının anılarını da geri getiriyor. Eilish, “Bana 14 yaşımı hatırlatıyor. Bu gömleğim vardı ve file siyah bir balıkçı yaka üzereydi. Bana neden o gömleği hatırlattığını bilmiyorum ancak öyle” diyor. “O gömleğimin olduğu dolabı düşünüyorum. Odamda büyük bir ahşap dolapta vardı ve o denli kokuyordu. Demek aklıma bu geliyor.”

Bu nostalji hissi, Eilish’in yeni kokusunu kullanan beşerler için istediği ana paketlerden biri. “İnsanların her vakit nostalji yaşamasını isterim. Hayatta sahip olduğumuz en hoş ikramlardan biri ve tıpkı vakitte duygusal olmak. Keşke benim kadar nostaljik ve duygusal olmasaydım, lakin yalnızca çocukluğum ve anılar fikrine takıntılıyım.”

“Bence insan bedeni olduğu üzere çok hoş ve tüm vücutlarımızı değiştirmeyi bırakmalı ve doğal olarak ne olduklarını takdir etmeliyiz zira çok hoşlar,” dedi kokunun siluetine yorumunu eklemeden evvel, “İçinde rastgele birini görebiliyormuşsun üzere hissetmeni istedim ve sen o olabilirsin.”

Parfüm, yalnızca BillieEilishFragrances.com’da 68 $’a satılacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber