user
RYAN GOSLING, MARGOT ROBBIE’NİN BARBIE’SİNİN KARŞISINDAKİ KEN ROLÜ İÇİN GÖRÜŞÜYOR

Sıradaki içerik:

RYAN GOSLING, MARGOT ROBBIE’NİN BARBIE’SİNİN KARŞISINDAKİ KEN ROLÜ İÇİN GÖRÜŞÜYOR

BEYONCE YENİ BİR ŞARKI ÇIKARDI!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

beyonce yeni bir sarki cikardi

28a67292 f5bb 4f6a bd13 aa570fb30987 beyonce1

Beyoncé sürpriz bir müzik ile karşımızda! Genç kızları Venus ve Serena’ya koçluk yapan ve onları büyüten Richard Williams’ı canlandıran Will Smith’in yer aldığı King Richard sinemasının fragmanında duyduğumuz Be Alive isimli yeni Beyoncé müziği, hepimizi heyecanlandırdı. Fragmanı Instagram hesabından yayınlayan Smith, Williams kardeşlerinden dayanak aldı. Serena ve Venus Williams da 19 Kasım’da vizyona girecek olan King Richard sinemasını “sakın kaçırmayın” diyerek paylaştılar.

Görüntüler, Smith’i Richard Williams rolünde tenis dahisi çocuklarını desteklemek için tüm olasılıklara meydan okuduğunu gösterirken, Beyoncé’nin vokalleri art planda süzülmeye başladı. Müziğin başında, “Bir milyon mil üzerimde / Ne kadar ileri gittiğimi görmek istiyorlar,” diyen Beyoncé, “Denerlerse de kimse durduramaz / Yaşamak çok uygun hissettiriyor / Bu yüzden başımı gururla kaldırıyorum” müziğe diye devam ediyor.

Sürpriz bir formda yeni müziği ile karşımızda olan Beyoncé, tıpkı vakitte tenis efsanesi Serena Williams’ın çok yakın arkadaşı. Geçmişte ‘Sorry’ müziğinin müzik görüntüsü için Williams ile anlaşan Beyoncé, arkadaşına yeni biyografik sinemada de takviye oldu. William Smith’in başrolde olduğu ‘King Richard’ sinemasında tıpkı vakitte yeni yetenekler olarak Venus rolünde Saniyya Sidney ve Serena rolünde Demi Singleton tanıtılıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber