user
FENDI ROMA’NIN KAPILARI ZİYARETÇİLERE AÇILDI!

Sıradaki içerik:

FENDI ROMA’NIN KAPILARI ZİYARETÇİLERE AÇILDI!

BEGÜM KHAN DÖNÜŞÜMÜNE PLATİN DOKUNUŞU

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

begum khan donusumune platin dokunusu

35724771 6fb4 42b6 a48b 74c73010fd69 kapak%20copy

Zamansız mücevherlerin dizayncısı Begüm Kıroğlu, dünyanın değişim ve dönüşüme girdiği bu devirde kabuklarını kırıp yenilenme yolunda adımlar atıyor.

Mısır’da keşfedilmesinin akabinde İspanyolların Kolombiya’da bulmasıyla beyaz altın manasına gelen ‘Platina’ ismini verdikleri platinin geleceği, büyümeyi, değişimi, yeni fikirleri ve bilgeliği sembolize ettiğine inanılıyordu. Altından sonra en değerli metal olduğuna inanılan platin, yeni koleksiyonuyla birlikte birinci kere Begüm Khan ailesine katılıyor. Dirençli ve işlemesi sıkıntı bir maden olmasına karşın gerçek tekniklerle çalışıldığı vakit yumuşak ve kolay şekillenebilir yapıya sahip olması, dizayncı Begüm Kıroğlu’na nazaran günümüz beşerinin direncine karşın hakikat fikirler ve vakitle form alabilirliğini temsil ediyor.

33642947 5ed7 49a8 84ae 1d3f7cdb1af7 3621c4ae 95cf 49f3 9cf6 e1899c9379eb
20. yüzyıl’da birinci defa alyans olarak kullanılmaya başlanan platin, saflığı, asaleti ve dayanıklılığı sembolize etmesiyle romantik bir halde evlilik için uyumlu görüldü. Kral XVI. Louis tarafından “krallara layık tek materyal” olarak isimlendirilen platinin bugün Begüm Khan koleksiyonunda yer alması tesadüf değil, Kıroğlu tıpkı 19. yüzyılda olduğu üzere bugün de dünyanın büyük bir dönüşümden geçtiğine inanıyor. Bu değişimle birlikte platinin müspet gücünü vurgulamak isteyerek tekrar doğuşa göz kırpıyor.

384934fd b705 4fd5 bb67 d4d7f3c275d5 e096f982 25de 4059 b369 2cfad87dc5b1
Begüm Khan Sonbahar/Kış 21-22 dönemine, gücü ve bağlılığı simgeleyen zincirlerin başrolde yer aldığı Chain Reaction ile başladı. Bu koleksiyonun devamı niteliğindeki Platin Koleksiyonu, hudutlu sayıda üretilen 20 özel kesimden oluşuyor. Her iki koleksiyon da Begüm Khan markası 10. Yılına girerken sahip olduğu dönüşüme eşlik ediyor. Dünyanın geçirdiği izolasyonun akabinde herkesin sevdikleriyle ve tabiatla tekrar ve bu sefer daha kuvvetli kurduğu bağları sembolize eden ve markanın metamorfoz devrini başlatan Chain Reaction koleksiyonundaki modüllere Platin Koleksiyonu yeni bir yorum katıyor. Kullanılan yarı pahalı taşlar ve bilhassa kristal ve pırlanta saflığı platinin asilliğini yüceltiyor

Bu değişim sürecinde yeni elementler eklerken markanın sürdürülebilirliğini korumak ve alameti farikası kesimlerin klasikleşmesini sağlamak büyük bir rol oynuyor. Begüm Khan Platin Koleksiyonu, kendi DNA’sına sadık kalırken tıpkı vakitte tüm dünya üzere değişimden geçen ve bu değişimi vurgulamak isteyen Begüm Khan bayanının çok ilgisini çekecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber