user
EZGİ MOLA, ÖĞRENCİLER İÇİN “ASKIDA NE VAR?” DEDİ

Sıradaki içerik:

EZGİ MOLA, ÖĞRENCİLER İÇİN “ASKIDA NE VAR?” DEDİ

BEE GODDESS’IN TILSIM MÜCEVHERLERİ “EMILY IN PARIS” DİZİSİNDE IŞILDIYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

bee goddessin tilsim mucevherleri emily in paris dizisinde isildiyor nr4pUVeg

cc80d1e6 ce3e 4bbb 966e a309b6fec987 kapak%20copy

Dünyanın birinci tılsım mücevher markası Bee Goddess’ın dizaynları, bu kere Emily in Paris dizisinde ışıldayarak bir sefer daha bayan kahramanın gücünü vurguluyor. Daha evvel Cinderella sinemasının başrolü Camila Cabello ile hayallerinin peşinden koşan bayanın gücünü kutlayan Bee Goddess mücevherleri, Emily in Paris dizisi ile küresel işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Emily in Paris dizisi için hazırlanan özel koleksiyondaki her tasarım, kendi gücünü ve ışığını üzerinde taşıyan bayanların öyküsünü güçlendiren tılsımlar olarak öne çıkıyor.

89d8135a f489 40fb 8561 8249e3a6789a 56a5a2de b279 40ca 8479 45b36bf460c3
Markanın kurucusu ve dizayncısı Ece Hoş, bayanı güçlendiren marka ideolojisi ve üniversal tılsım mücevher dizaynları ile kendi destanını yazmak üzere, kahramanlık seyahatine çıkmış, kendine inanan ve hayallerinin peşinden giden tüm bayanları kendi ışığını keşfetmeye davet ediyor.

Emily, çağdaş vakitlerin güçlü bayan karakterini en güzel yansıtan kahramanlardan biri. Dizide güçlü temalar olarak ortaya çıkan ferdi tabirin, sevginin, bilgeliğin ve hamasetin sembollerini bir ortaya getiren tılsımlı mücevherler tüm bayanları yeni maceralara davet ediyor.

Tılsımlı Keşifler

Bee Goddess’ın tılsım mücevherleri, tanrıça mitinden ve sihrinden esinlenerek çağdaş bayanın içindeki ışığı yansıtmak üzere tasarlandı. Ece Şirin’in tâbiriyle, “Bu mücevherler, içinizdeki gücü ömrünüze aktarabilmeniz için birer tılsım anahtar. Işıldaki ki tüm cihan senin ışığınla ışıldasın!”

85995494 a882 46ce 9deb 08f84f2277bc 6a281f85 159b 485b a285 682fe1bf804b
Emily’nin Mücevher Kutusu

Starlight koleksiyonundan Venüs Yıldızı ve Sirius Yıldızı mücevherleri, kendi seyahatinde parlayan bayan kahramanın ışığını güçlendiriyor. Çağlar boyunca gezginlerin, maceracıların yolunu aydınlatmış, onlara yol göstermiş olan yıldızlar, en ulu potansiyelinizi gerçekleştirmek üzere hayat seyahatinizde sizi hayallerimize ulaştıracak sihirli işaretler olarak parlamaya devam ediyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber