user
BOTTEGA VENETA PRE- FALL 2020 KOLEKSİYONU

Sıradaki içerik:

BOTTEGA VENETA PRE- FALL 2020 KOLEKSİYONU

Ayranın faydaları hazımsızlığa iyi geliyor!

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ayranin faydalari hazimsizliga iyi geliyor 3aJzMhSz

hazimsizlik ve gaz problemini ortad 3PMT cover

hazimsizlik ve gaz problemini ortad 3PMT cover

Besin değeri oldukça yüksek olan su ve yoğurtun karışımından yapılan ayranın insan sağlığına olan olumlu faydalarını duymuş muydunuz? Yemeklerden sonra yaşanan hazımsızlıktan tutun da ani felç riskini önlemesine kadar pek çok konuda fayda sağlamaktadır. Vücut için bu kadar faydalı olan bu enfes içeceğin bilinmeyen faydalarını sizler için araştırdık. Peki ayranın sağlığa olan faydaları nelerdir? İşte tüm merak ettiklerinizin cevabı elmaelma.com’da. 

HAZIMSIZLIĞA İYİ GELİYOR 

Yemeklerden sonra yaşanan hazımsızlık, şişlik ve gaz problemini ortadan kaldırmaktadır.Ayran bağırsak florasını dengelemede oldukça faydalı bir besindir. Bu nedenle gaze sebebiyet veren toksinlerin birikmesini de engellemektedir.  Bunun yanı sıra vücudu hastalıklara karşı korur ve enfeksiyonlara karşı kalkan görevi görür. Özellikle yemek sonrasında tüketildiğinde vücuttaki ter bezlerinin aşırı salgılanmasını önler. 

ANİ FELÇ RİSKİNİ AZALTMAKTADIR 

Vücuttaki kolesterol artıkça damarların tıkanmasına neden olur. Bu da kalp hastalıklarının artmasına zemin hazırlar. Bu durumu dengelemenin en sağlıklı yolu ayrandır. Ayrıca ayran tansiyonu da dengeleyerek ani felç riskini azaltır.

CİLDİN DEFORME OLMUŞ ALANLARINI DÜZENLER 

Ayran sağlık için olduğu kadar cilt içinde oldukça faydalıdır. Cildin elastik yapısını güçlendirmektedir. Bu sayede deforme olmuş alanların düzenlenmesini sağlamaktadır. 

UNUTKANLIK RİSKİNİ AZALTIR 

Sinir hücrelerini yatıştırarak sinirlilik gibi rahatsızlıkların yaşanmasını önler. Beyin sağlığını güçlendirir. Melatonin hormonunun salgılayarak akşamları kişinin rahat uyku çekmesini sağlar. Unutkanlık riskini azaltır.

KAS VE KEMİK GELİŞİMİNE KATKI SAĞLIYOR 

Ayran özellikle spor yapan kişilerin düzenli olarak tüketmesi gereken bir içecektir.  Çünkü kas ve kemik gelişimine katkı sağlamaktadır. Bu yüzden uzmanlar ergen ve hamilelerin ayran içmesini şiddetle tavsiye ediyor. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber