user
Vanilla girl trendi nedir? Nasıl uygulanır?

Sıradaki içerik:

Vanilla girl trendi nedir? Nasıl uygulanır?

AVEDA, 2021 YILBAŞI İÇİN 3.1 PHILLIP LIM İLE İŞ BİRLİĞİNİ DUYURDU

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

aveda 2021 yilbasi icin 31 phillip lim ile is birligini duyurdu M1cNgBXK

b820ed69 fdc6 4e10 a082 f795bef9fd56 kapak%20copy

Aveda, 2021 Holiday Koleksiyonu için dünyaca ünlü moda markası 3.1 Phillip Lim ile iş birliğini duyuruyor. Ortak bir sürdürülebilirlik şuuruna sahip iki markanın özel olarak ürettiği ikram kutusu dizaynlarıyla hoşluğa botanik bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu Aralık ayından itibaren tüm dünyada satışa sunulacak olan Aveda x 3.1 Phillip Lim dizaynına sahip Aveda’nın çok sevilen setleri, botanikten ilham alan grafikler ve tabiattan gelen canlı renklerle ışıldayarak tatil döneminin sevinçli ve beklenmedik tarafını yansıtıyor.

Koleksiyon aracılığıyla uzun devirli bir iş birliği inşa eden Aveda ve 3.1 Phillip Lim, ortak sahip oldukları dünyayı önemseme misyonlarını birlikte pekiştirmek ve kutlamaktan gurur duyuyor. Ortaya çıkan Aveda x 3.1 Phillip Lim Özel Dizaynlı Setleri, armağan etmenin, birlikteliğin ve tabiatın ilham verici büyüsünün ruhunu yansıtıyor.

7a2ebf3f 02e5 454f 9e4f 1ffd8b578803 ca40033a e9b2 4cd8 9e56 25345a31450a
Aveda’nın Küresel Marka Lideri Barbara De Laere, “Sevgili dostumuz yetenekli Phillip Lim ve takımıyla yılbaşı dönemi için böylesine hoş bir birliktelik yaratmak üzere ortak olmaktan daha memnun olamazdık.” dedi. “Bu tasarım, tabiatın armağanlarına olan ortak takdirimizi somutlaştırıyor. Eserlerimizde kullandığımız güçlü çiçek ve bitki özlerinden markamızın ve koleksiyonlarımızın yaratıcı tabirine kadar yaptığımız her şey için tabiat bizim ilham kaynağımızdır.”

“Bu koleksiyonu geliştirmek, Aveda ile bağlantımızın doğal bir evrimi oldu. Ortak kıymetlerimiz olan gezegeni korumak ve önemsemeyi göz gerisi etmeden, hayattaki kolay ritüellere doğal bir hoşluk ve sevinç getirebiliriz. Hareket alanı verildiğinde tabiat ana, kendi doğal döngüleriyle dönüşerek gelişir; biz de bu ruhu sevdiğimiz birine özel olarak düşünülmüş bir ikram verirken süsleyerek kullanmak istedik,” diye ekledi 3.1 Phillip Lim’in Yaratıcı Yöneticisi ve Kurucu Ortağı Phillip Lim.

b2ed452a 2b80 4eab b8f9 ca6005bc85bf 90b8df77 a11a 45c3 a649 695fc149b57b
Aveda x 3.1 Phillip Lim iş birliği, tatil döneminin sevinçli renklerini yansıtan Aveda’nın en çok satılan üç çeşit hudutlu sayıda ikram seti ve çarpıcı grafiklere sahip özel tasarım armağan kutusunu içeriyor.

Bu koleksiyondaki hudutlu sayıda üretilen armağan kutularında yer alan sanat yapıtı, taze kesilmiş botaniklerin doğal bir tuval olarak kullanıldığı elle boyanmış yapıtlarda; botanik sanatkarı Sophie Parker ile yapılan iş birliği doğrultusunda tasarlandı. Yaratıcı yaklaşımı, her yaprağın organik formunu kullanacak halde ayarlandı ve bitkilerin fırça darbelerini yönlendirmesine müsaade verdi. Bu koleksiyonun çizimleri üzerinde Phillip Lim ile yakın bir formda çalışan Parker’ın ambalajlarında bulunan baskıları oluşturmak için dijital olarak dönüştürüldü.

Aveda x 3.1 Phillip Lim Yılbaşı Armağan Setleri Koleksiyonu, Aralık ayından itibaren yetkili Aveda salonlarında satışa sunulacak. Sonlu sayıda üretilen yılbaşı setleri, Aveda’nın vegan, hayvan dostu ve çok sevilen eserleriyle birlikte satışa sunulacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber