user
MODERN FIRFIRLAR

Sıradaki içerik:

MODERN FIRFIRLAR

APPLE’DAN YENİ ŞARKI SÖZÜ DENEYİMİ: APPLE MUSIC SING

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

appledan yeni sarki sozu deneyimi apple music sing IVTZsMvy

8650a6f9 22ca 4662 be09 0f3f8a025c2f kapak%20copy

Apple, kullanıcıların sevdikleri müziklere ayarlanabilir vokaller ve gerçek vakitli müzik kelamlarıyla eşlik etmelerini sağlayan heyecan verici yeni Apple Music Sing özelliğini duyurdu. Apple Music Sing, dinleyicilerin solist üzere müzik söylemelerine, düet yapmalarına, geri vokallere eşlik etmelerine ve çok daha fazlasına imkan tanıyan farklı müzik kelamı görünümleri sunuyor. Bütün bu özellikler Apple Music’in sunduğu eşsiz müzik kelamı tecrübesine entegre edilmiş formda geliyor. Dünyada en çok eşlik edilen on milyonlarca müziğin yer aldığı ve her gün genişlemeye devam eden katalogla birlikte Apple Music Sing, herkesin dilediği üzere ve dilediği yerde; meskende, yolda, yalnızken yahut arkadaşlarıyla birlikte müziklere eşlik etmesini eğlenceli ve kolay hale getiriyor.

Apple Music Sing, bu ayın ilerleyen günlerinde tüm dünyadaki Apple Music abonelerinin kullanımına sunulacak. Bu tecrübe iPhone, iPad ve yeni Apple TV 4K’da yaşanabilecek.

“Apple Music’teki müzik kelamı tecrübesi, daima hizmetimiz içindeki en tanınan özelliklerinden biri oldu.” diyen Apple’ın Apple Music ve Beats’ten Sorumlu Lider Yardımcısı Oliver Schusser kelamlarını şöyle sürdürüyor: “Dünya genelindeki kullanıcılarımızın sevdikleri müziklere eşlik etmekten çok hoşlandığını zati biliyoruz. O nedenle bu imkanı çok daha geliştirerek müzik söyleme yoluyla müzikle etkileşimi daha da artırmak istedik. Müşterilerimiz bu son derece eğlenceli tecrübeye bayılacak.”

97ab1fc5 a86b 4e80 ba27 6cc55da5e16a a812105e 61f9 46c0 bd31 26a04c564594

Apple Music Sing’de aşağıdaki özellikler bulunuyor:

Ayarlanabilir vokaller: Kullanıcılar artık müziğin vokal düzeylerini denetim edebiliyor. Apple Music kataloğundaki milyonlarca müzikte tercihlerine nazaran orjinal sanatkarın vokallerine eşlik edebiliyor, şarkıyı solist olarak söyleyebiliyor yahut ikisini birlikte yapabiliyorlar.

Gerçek vakitli müzik kelamları:
Kullanıcılar sevdikleri müziklere, daha da hassas bir zamanlamayla eşlik edebiliyor. Apple Music, müzik kelamının o an söylenen kısmını, sözler vokallerin ritmiyle dans ediyormuş üzere, ekranda öne çıkarıyor.

Geri vokaller: Aynı anda söylenen geri vokaller, kullanıcıların daha kolay takip edebilmesi için ana vokallerden bağımsız formda hareket ediyor.

Düet görünümü: Düet yapmayı yahut birden çok şarkıcılı kesimlere eşlik etmeyi kolaylaştırmak için çoklu vokalistler ekranın iki yanında gösteriliyor.

Apple Music ayrıyeten dünyanın dört bir yanından dinleyicileri müzik söylemeye iten tüm efsanevi müzikleri, düetleri, nakaratları ve marşları kapsayan, tamamı Apple Music Sing tecrübesi için optimize edilmiş 50’den fazla özel yardımcı çalma listesini de kullanıcılarla buluşturacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber