user
İstenmeyen tüylerden acısız şekilde kurtulun! Epilasyon tarihe karışacak

Sıradaki içerik:

İstenmeyen tüylerden acısız şekilde kurtulun! Epilasyon tarihe karışacak

APPLE WATCH İLE YENİ YILDA KENDİNİZİ YENİLEYİN

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

apple watch ile yeni yilda kendinizi yenileyin rjnKp4Vd

af4185f0 0bbb 4b0b 99a0 b0693566d150 watch%20pink%20receipt%20Copy%207

Yeni yıl, birçoğumuzun yeni maksatlar ve sıhhat rutinleri üzerine düşündüğümüz bir periyot. Yeni yılda Apple Watch ile farkındalık, aktivite ve uyku alışkanlıklarınızda yapacağınız yeniliklere takviye olacak 4 faydalı ipucunu sizlerle paylaşıyoruz.

1
Gün boyunca gittiğiniz her yerde, farkındalığa ayıracağınız anları basitçe yaratın
Şimdi kullanıcılar, gün içinde farkındalığa ayırabilecekleri küçük anlar bulmayı her zamankinden daha fazla önemsiyorlar. Apple Watch’taki Farkındalık uygulaması, gün içinde bu anları yaratmak için iki tecrübe sunuyor: Nefes ve Düşünme.

0e2f054e 05a4 4eb4 8657 a9baec5c9408 989184d5 6899 4f9a 840b 5ee10f83f17f
Düşünme, dilediğiniz vakit dilediğiniz yerde bir dakika kadar kısa bir vakit ayırarak odaklanabileceğiniz bir farkındalık tecrübesi yaşatıyor. Kullanıcılar, her seansta kendilerini olumlu bir zihniyete davet eden eşsiz ve incelikle düşünülmüş bir kavram üzerine düşünmeye yönlendiriliyor. Örneğin, kullanıcılara “Yakın vakitte kendinizi sakin hissettiğiniz bir anı hatırlayın. O duyguyu bu ana taşıyın.” yahut “Sizi memnun eden bir şeyi düşünün ve bunun sizi neden bu kadar memnun ettiğini anımsayın.” üzere iletiler gösterilebiliyor.
Nefes ve Düşünme tecrübelerinin her ikisinde de, kullanıcıların her seanstan daha fazla fayda sağlamasına yardımcı olacak ipuçları ve etkileyici animasyonlar sunuluyor.
Headspace, Calm, Endel, Cilt Percent Happier ve Meditopia üzere üçüncü taraf uygulamaları da direkt Apple Watch’ta farkındalık ve rahatlama tecrübeleri sunuyor.

Nerede bulabilirsiniz?
• Farkındalık uygulaması Apple Watch’ta yer alıyor.
• Apple Watch’ta kullanabileceğiniz uygulamalar için direkt App Store’a göz atabilir ve dilediğiniz uygulamaları indirebilirsiniz.

2
En çok önemsediğiniz mevzulara öncelik vermenize yardımcı olması için bir Odak belirleyin
Odak, kullanıcıların dikkat dağıtan ögeleri azaltıp yaptıkları şeye odaklanmak istedikleri anlara yönelik güçlü bir araç seti.

2827ae9d e5d9 415f adf7 17d42ea67f59 794837bb 3869 46a9 8386 37b22107eadc

Apple Watch kullanıcıları, bildirimleri o anda yaptıkları işe nazaran filtreleyebiliyorlar. Örneğin, sırf iş arkadaşlarından ve işle ilgili uygulamalardan gelen bildirimlere müsaade vermek için çalışma saatlerinde İş Odağı, arkadaşlar ve aile bireyleriyle birlikte geçirilen vakitlerde Şahsî Vakit Odağı ya da kullanıcının idman yaparken büsbütün idmanlara odaklanmasını sağlayan Fitness Odağı ayarlanabiliyor.
Odak kullanılırken, İletiler uygulamasında öteki şahıslara rahatsız edilmek istemediğinizi bildiren otomatik bir durum iletisi gösteriliyor.

Nerede bulabilirsiniz?
Apple Watch ekranını üst kaydırarak Kontrol Merkezi > Odak’ı (ay simgesi) seçin > sunulan Odak seçeneklerinden birini belirleyin.
Kendinize ilişkin özel bir Odak oluşturmak için: Apple Watch’ta Ayarlar’a gidin > Odak’ı seçin > özelleştirmek istediğiniz odağa dokunun yahut yeni odak ekleyin.

3
Apple Watch ile faal olun, faal kalın
Apple Watch inanılmaz bir fitness yardımcısı. Aktivite uygulamasındaki Aktivite halkaları; Hareket, İdman ve Duruş amaçlarınızı kapsayan günlük aktivitenizi gösteriyor. Mükafatlar, şahsa özel antrenör ve Aktivite yarışmalarıysa motivasyonunuzu daha da artırmanıza yardımcı oluyor.

56993b05 eaf3 4327 aa51 aa78323e73c2 943687bb 4cc8 46e5 9c34 d5f4a84cadd9Kendi amaçlarınızı belirleyin: Hareket, Antrenman ve Duruş halkalarınız için aktivite gayelerini özelleştirin ve fitness seyahatinizde ulaştığınız ferdî rekorlar, seriler ve dönüm noktaları karşılığında Aktivite mükafatları kazanın. Örneğin, duruş, hareket yahut idman için Eksiksiz Bir Hafta mükafatını hedefleyebilir, Yeni İdman Rekorunuzu kırabilir ya da aylık bir müsabakaya katılabilirsiniz.
Arkadaşlarınızla sağlıklı müsabakalara girin: Apple Watch kullanan arkadaşlarınızın yahut aile bireylerinizin fitness amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olmalarını sağlamak için Aktivite Paylaşımı’nı aktifleştirin ve onlara, yedi gün süren teğe bir Aktivite Yarışları gönderin.
Antrenmanlarınıza farkındalık katın: Apple Watch, bu sonbaharda sunulan yeni özellik sayesinde artık hem fizikî zindelik hem de hareket farkındalığı konusunda yararlı iki tanınan idman çeşidini takip edebiliyor: Tai Chi ve Pilates. Bu yeni idman çeşitleri, kullanıcılara hakikat ölçümler sağlamak için özel olarak geliştirilmiş, güçlü ve doğrulanmış kalp atış suratı hareket algoritmalarıyla destekleniyor.

Nerede bulabilirsiniz?
Aktivite uygulaması Apple Watch’ta yer alıyor.
iPhone’daki yardımcı Fitness uygulaması, Aktivite geçmişinizi ve trendleri gösteriyor.
Apple Watch’ta İdman uygulamasına gidin > Pilates ya da Tai Chi’yi yahut dilediğiniz öbür bir idman tipini seçin.

4
Tutarlı bir rutinle uyku amaçlarınıza ulaşın
Yeterince uyumanız genel sıhhatiniz için kıymet taşıyor. Apple Watch’taki Uyku uygulaması, uyku planı ve yatma vakti rutini oluşturarak uyku amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı oluyor. Apple Watch ayrıyeten uykuda geçen müddet, kalp atış suratı, kanda oksijen ve teneffüs suratı üzere ölçümleri de takip ediyor.

f51af6a6 fc15 48e3 9144 80bb702b8d50 6ec3c6fb 897c 4def b9b0 4e84ee8456c4Uyku’yu ayarlayın: iPhone’daki Sıhhat uygulaması, uyku amacınızı belirlemenize ve vakit içinde kaydedilen ilerlemeyi izlemenize yardımcı olabiliyor.
Rahatlama özelliği, özelleştirilmiş bir yatma vakti rutini oluşturmanıza yardımcı oluyor. Yatma vakti yaklaştığında Kilit Ekranınızda gösterilen rahatlama kestirmelerinizi yönetebiliyorsunuz. Mesken uygulamasında özel bir ortam ayarlamak, Apple Music’te rahatlatıcı akustik görünümler dinlemek yahut uykuya dalmadan evvel favori meditasyon uygulamanızı kullanmak üzere aktiflikleri kapsayan bir rutin oluşturabiliyorsunuz.
Uyku geçmişinizi, Sıhhat uygulamasında yer alan öbür sıhhat bilgilerinizle birlikte görebiliyorsunuz.

Nerede bulabilirsiniz?
iPhone’unuzda Sıhhat uygulamasını açın > Uyku’yu Ayarla kısmında Başlayın’a dokunun, akabinde İleri’ye dokunup Uyku Gayeleri, Yatma Vakti ve Uyanma saatleri, Uyku Ekranı, Rahatlama Kestirmeleri ve İzleme özelliklerini ayarlamak için ekrandaki yönergeleri uygulayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber