user
İğde neye iyi gelir öksürüğü kesiyor!

Sıradaki içerik:

İğde neye iyi gelir öksürüğü kesiyor!

APPLE MUSIC “BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ” KOLEKSİYONUNA DAVET EDİYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

apple music birlikte daha guclu koleksiyonuna davet ediyor vwmwZGE8

a42698ab d78b 4504 b60f a89a0f2f1b16 applemusic

Zor günler geçirdiğimizi söylemek, yaşadıklarımızı tam olarak söz etmeye yetmez. Lakin COVID-19 salgını sırasında her nerede, ne yaşıyor olursanız olun bu süreci birlikte atlatacağız. Konutta çalışırken, hayatınızı sürdürürken ve oyun oynarken ya da hayatınızın bu çalkantılı devrinde olumlu bir bakış açısı bulmaya çalışırken, müzikle ilgilenmek hem birlikte olduğunuz şahıslar hem de sizin için bir kaçış ve kurtuluş imkanı sunabilir. Zira toplumsal arayı korumak, toplumsal hayattan büsbütün uzaklaşmak manasına gelmiyor. 

Bugünden itibaren sizi Apple Music’teki “Birlikte Daha Güçlü” koleksiyonunda içinde bulunduğunuz duruma uygun, rahat etmenize ve motivasyon bulup odaklanmanıza yardımcı olacak yahut sırf bütün bunları başınızdan atmaya çalışırken ettiğiniz danslara eşlik edecek yesyeni çalma listeleri bulabileceksiniz.

Çeşitli cinslerden müziklerle dolu yeni çalma listeleri ortasında şunlar bulunuyor: 

Buzları Eriten Romantik R&B Hit’leri – Bazen birisinin sizin için taşıdığı manası lakin sıkıntı şartlar altındayken anlayabilirsiniz. Pekala hislerinizi, karşınızdaki kişiyi şaşkınlığa uğratmadan nasıl anlatabilirsiniz? Tahminen müziğin yardımı olabilir. 

R&B ve Hip Hop’la Meskende Çalışma Keyfi – Uzaktan çalışabilen şanslı şahıslar için motivasyonu yakalamak her vakit çok kolay olmayabilir. Neyse ki nerede olursak olalım emelimize ulaşmamız için bize ilham veren hip hop müzikleri yanımızda. İşlerinizi konuttan sürdürmek için gereksiniminiz olan motivasyonu Drake, Kanye West ve Ace Hood’un müzikleriyle bulacaksınız.

Aşk Dolu Pop Müzikleriyle Enerjini Yükselt – Bazen dışarıdan gelen tüm sesleri susturup nitekim sevildiğinizi hissederek moral bulmak isteyebilirsiniz. Bilhassa de bunun üzere vakitlerde. Jonas Brothers, Ariana Grande, Maroon 5  ve öbür birçok sanatkarın bazen yüksek tempolu fakat her vakit gününüze canlılık katan bu süper pop müzikleriyle, dünyanın neresinde izolasyonda olursanız olun kendinizi sıcak ve sevinçli melodilere bırakabilirsiniz.

Evdeki Okulunda Hip Hop Ritimleri – Okulların kapalı olduğu ve tahsilin konutta devam ettiği bu periyotta, ödevleri büsbütün bir kenara bırakmak epey kolay. KAYTRANADA, Pueblo Vista ve daha birçok sanatkarın hafif tempolu nostaljik hip hop ve elektronik ritimleri ders çalışmanıza yardımcı olacak. Zira art planda size eşlik eden bir ritmin asla ziyanı olmaz.

Oturma Odasında Dans Partisi – Oturma odanızdaki dans partisi vermenin en hoş yanı, ister ailenizle ister yalnızken yapabilmenizdir. Hatta bunun için bir oturma odanızın olmasına bile gerek yok. Tones and I, Maren Morris ve başka yıldızların kendinizi güzel hissetmenizi sağlayacak bu pop ve dans ritimleriyle, bulunduğunuz yeri çabucak toplumsal arayı muhafazaya uygun bir Cumartesi gecesi partisine dönüştürün.

R&B ve Indie Eşliğinde Astral Seyahat – Evde kapalı kalmış olabilirsiniz fakat seyahate çıkmanın diğer yolları da var. Flying Lotus ve Tame Impala üzere elektronik, indie ve R&B dünyasının vizyoner isimlerinden oluşan bu etkileyici çalma listesi, bir müddetliğine meskenden ayrılmayacak olsanız bile sizi çok uzaklara götürecek.

Sosyal Arayı Partiye Dönüştür – Güçlü bir nakarat, bugünlerde birbirimizden kilometrelerce uzakta, konutlarımızda kapalı kalsak da güç olanı başarıp birebir anda birebir hisleri yaşadığımızı hissettirerek birbirimize yakınlaşmamızı sağlayabilir. Tüm aileye hitap eden hit müziklerle dolu bu çalma listesi, bütün oturma odalarını bir konser alanına dönüştürecek.

Spor Salonunu Konuta Getir listesinde meskeninde ister cardio, yoga ya da dans ile idman yapmaya devam edenleri motive edecek dopdolu listeler sunuyor. 

Ayrıca tüm ailenin birlikte keyifli vakit geçirebileceği Ailece Cümbüş listelerinde tüm aile için Pop, çocuk müzikleri, ailece dans partisi, çocuklar için görüntü klipler, çocukların çok sevdiği sinemalardan ve dizilerden müzikler, Disney listeleri hatta ninniler bile bulunuyor. 

Evde işine ya da yeni hobisine ya da öğrenmeye dikkatini vermek isteyenler için Konutta Odaklanma Vakti koleksiyonu içinde bulunan Ders Çalışırken, Huzur Veren Müzik, Caz ile Rahatlayın, Kütüphane Seçkisi, %100 Konsantrasyon ve sevdiğiniz müzik çeşitlerine uygun sakin listeler bulunuyor.

Eğitimlerine meskenlerinde devam eden öğrenciler için Ders Çalışma Vakti, Meskende Ders Vakti, Baş Rahatlatan müzikler da Birlikte Daha Güçlü koleksiyonunda bulunan liste seçkilerinden kimileri.

Zengin müzik listeleriyle Birlikte Daha Güçlü odasında bulunan müzik listeleri, izlemeye doyamayacağınız görüntü klipler ve daha fazlası tertipli olarak güncellenecek. Odaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Kişiye Özel Harekete Geç! Miksi

Apple Music’in yeni bireye özel Harekete Geç! Miks'i, keyifli eden, gülümseten, eşlik etmekten kendinizi alamayacağınız, çok sevdiğiniz müziklerle dolu. Harekete Geç! Miksi, Apple Music’in yapay öğrenme algoritmalarından yararlanıyor ve tüm vakitlerin yüksek güçlü favori müzikleriyle editörlerimizin bayılacağınızdan emin olduğu birkaç yeni şarkıyı bir ortaya getirerek yalnızca size özel kusursuz bir çalma listesi sunuyor. 

Evden çalışanlar için Konut Ofisinde Pop Rüzgarı çalma listesi iş gününüze eksiksiz biçimde eşlik edecek. Meskenden çalıştığınız bugünlerde yeni çalışma arkadaşlarınız olan The Weeknd, Post Malone, Dua Lipa, Ed Sheeran üzere sanatkarların modülleri için çabucak dinlemeye başlayın.

Ayrıca tüm Apple aygıtlarında sunulan Apple Music Canlı Müzik Kelamları özelliğiyle sevdiğiniz tüm müziklere eşlik edebilirsiniz. İster hafif ister yüksek perdeden söylenen müzikler dinleyin, Apple Music’te müzik kelamlarını söylendiği anda eşzamanlanmış görebileceksiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber