user
ALEXANDER MCQUEEN İLKBAHAR/YAZ 2022 DEFİLESİ

Sıradaki içerik:

ALEXANDER MCQUEEN İLKBAHAR/YAZ 2022 DEFİLESİ

APPLE BAĞDAT CADDESİ 22 EKİM’DE İSTANBUL’DA AÇILIYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

apple bagdat caddesi 22 ekimde istanbulda aciliyor 4OwZGMAj

69734a28 a094 4486 b0db c07a4fb8c2cc kapak%20copy

Apple, Bağdat Caddesİ mağazasının 22 Ekim Cuma günü açılacağını duyurdu. İstanbul’un en merkezi yerinde bulunan Apple Bağdat Caddesi, Apple’ın Türkiye’deki üçüncü perakende satış mağazası olacak. Bu iki katlı yer, mahallî gereçleri mağaza dizaynındaki en yeni ögelerle harmanlayarak müşterilerin Apple eser ve servislerini inceleyebilecekleri yahut fiyatsız Today at Apple atölye çalışmalarına katılabilecekleri açık ve dinamik bir alan yaratıyor.

“Apple Bağdat Caddesi’nin açılışıyla, Türkiye’deki müşterilerimizle sahip olduğumuz derin ve uzun vadeli ilgilerimizi geliştirmekten heyecan duyuyoruz” diyen Apple’ın Perakende ve İnsanlardan Sorumlu Lider Yardımcısı Deirdre O’Brien kelamlarını şöyle sürdürdü, “Apple Bağdat Caddesi’nin açılışıyla daha da çok müşteriyle buluşmak ve bu müşterilere İstanbul’daki yeni konutumuzda Apple’ın en uygun eser ve hizmetlerini sunmak için sabırsızlanıyoruz.”

dc646b29 0810 4438 af8d 4c16376930c0 d92174cc e5e7 4860 a68e c2af09b91e5b
Apple, açılışı kutlamak için kente ve kentin yaratıcı zihinlerine hürmet duruşu niteliğindeki Perspektif İstanbul isimli altı haftalık bir Today at Apple programının lansmanını yapacak. 20 lokal sanatkarın mesken sahipliğinde gerçekleştirilecek bu seri, İstanbul’da lokal topluluklar için değerli hususlar ve pahalar üzerinden yaratıcılık, kültür ve teknolojiyi bir ortaya getiren bir tecrübe sunuyor. İştirakçiler, Murat Palta ile klasik minyatür çizimi ve illüstrasyonu, Magnum Photos fotoğrafçısı Sabiha Çimen ile görünmeyeni fotoğraflamayı ve görsel sanatçı Sinan Tuncay ile hareketli portre yaratmayı öğrenebilecekleri yüz yüze ve sanal atölye çalışmalarında yer alma talihine sahip olacak.

Mağaza birebir vakitte yaratıcı teknoloji uzmanları Tin Nguyen ve Ed Cutting ile Türk ses dizayncısı Oğuz Öner tarafından özel olarak hazırlanmış bir artırılmış gerçeklik (AR) standına de mesken sahipliği yapacak. Perspektif İstanbul’a katılan birçok farklı sanatkarın da dahil olduğu bu özel tecrübe, inanılmaz büyüklükte bir dijital enstalasyonla mağazaya büsbütün farklı bir görünüm kazandırıyor. Ziyaretçiler, LiDAR tarayıcısına sahip en yeni iPad Pro ve iPhone 13 Pro modellerini kullanarak, ekranlarında klasik kağıt süsleme sanatı Ebru’dan esinlenilmiş seramik nesneleri AR olarak görebilecekler.

4f0f5806 fba9 42c0 adcb 675df3a11b81 4d4426e2 1f01 4762 8eb1 9db05a4d7c46
Apple Bağdat Caddesi’nin dünyanın farklı yerlerindeki Apple Store’lardan ve Cupertino, California’daki Apple Center’dan izler taşıyan dizaynında Aksaray Yaylak graniti ve Türk traverteni üzere lokal materyaller de kullanılıyor. Perakende satış mağazası, asılı duran karbon fiber çatısıyla ve ağaçlarla dolu geniş bahçesiyle kentin merkezinde kentsel bir vaha oluşturuyor.

İçeride, ziyaretçileri görüntü duvarı ve Today at Apple atölye çalışmalarına konut sahipliği yapan Forum alanı karşılıyor. Üst katta ise müşterileri, Apple’ın en yeni eser ve servislerini yakından inceleyebilecekleri bir alan bekliyor. Yerin tamamı 9 metrelik cam giydirme ön cepheden dışarıyı görüyor ve böylelikle içerisi ile dışarısı ortasındaki hudut belirsizleşiyor. Havalandırma için açılabilen iki büyük tavan penceresi de içerisinin bol gün ışığıyla dolmasını sağlıyor.

8e313901 ca70 4b14 8714 8137ee6df3f2 cfe0525a c654 4045 a42b 72c66acdf20d
Apple neredeyse 30 yıldır Türkiye’de ve Apple Bağdat Caddesi grubu Türkiye’deki müşterilerimizle olan bağlantılarını daha da derinleştirmeyi dört gözle bekliyor. Farklı çevrelerden gelen ve 14 farklı lisan konuşan 130 kişilik Apple Bağdat Caddesi takımı, 22 Ekim Cuma günü lokal saatle 10:00’da birinci ziyaretçilerini karşılamaya hazırlanıyor. Müşterilerimizin ve takımlarımızın sıhhatine verdiğimiz kıymet nedeniyle mağazada kapsamlı sıhhat tedbirleri alınacak.

Ayrıca Apple Bağdat Caddesi açılış gününde sadece randevu ile ziyaret edilebilecek. Müşteriler uygun vakit seçimlerini apple.com/tr/retail/bagdatcaddesi adreslerinden yapabilirler. Mağaza kapasitesinin sonlu olması nedeniyle konuklar mağaza girişinde beklemek durumunda kalabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber