user
Köşe takımı alırken nelere dikkat edilmeli salonunuzla uyumlu olmalı!

Sıradaki içerik:

Köşe takımı alırken nelere dikkat edilmeli salonunuzla uyumlu olmalı!

APP STORE EDİTÖRLERİNİN ÖNERDİĞİ FITNESS UYGULAMALARI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

app store editorlerinin onerdigi fitness uygulamalari FSd6vb8F

60b5efb4 0303 49cd 9e84 a1126b77a2d6 1

Antrenmanınızı Konutta Yapın: “İnsanlarla bir ortada yapılan etkinliklerden uzak kaldığımız bu günlerde bu uygulamalar birinci tercihiniz olabilir. Antrenörlerin yönlendirmesiyle asgarî ekipman kullanarak yapabileceğiniz beden yükü antrenmanları ve idmanlar bulabilirsiniz. Harekete geçin! Artık hiçbir mazeretiniz yok.” 

4c689941 012c 4d81 a649 4934ad718678 dd620970 ec3e 43f2 b0cd 761e77c05236

Wakeout! (Andres Canella) – Günün Uygulaması ve 2017’nin En Uygunları: “Yataktan çıkmakta zorlanıyor musunuz? Ofiste kendinizi halsiz mi hissediyorsunuz? Fazla mı düşünüyorsunuz? Wakeout uygulamasının kısa ve güç dolu idmanları muhtaçlık duyduğunuz kıvılcımı çakıyor.” 

Nike Training Club (Nike, Inc) – App Store Editörün Seçimi: “Şekle girmek güç olabilir, bu yüzden maksattan şaşmamak için idmanları eğlenceli ve cazibeli hale getirmek kritik ehemmiyet taşıyor. Nike fitness uygulaması Serena Williams üzere ünlü atletlerin eşlik ettiği özel görsel idmanlarla dolu. Bu uygulama hem konutta hem de spor salonunda tıpkı derecede tesirli. Nike Training Club’da her dersi farklı ayrı alabilmenizin yanı sıra aylık hazırlanmış programları izleyip daha düzgün sonuçlar da elde edebilirsiniz.” 

Zova – App Store Editörün Seçimi: “Apple Design Award’a layık görülen bu uygulama, kısa ve yapılabilir idmanları her haftaya sığdırmaya odaklanıyor. Bunda da çok başarılı. Özel hazırlanmış görüntüler sade ve kullanıcı dostu bir arayüzle sunuluyor. Bu etkileyici fitness antrenörü Apple TV’de fark yaratıyor. Siri Remote’tan yaratıcı bir halde yararlanan uygulama, idmanların problemsiz geçmesini sağlıyor.” 

Centr, by Chris Hemsworth – Gayeniz, cinsiyetiniz yahut fitness seviyeniz ne olursa olsun bu uygulama, dünyanın en âlâ antrenörlerini, şeflerini ve sıhhat uzmanlarını avucunuzun içine taşıyarak hedefinize ulaşmanızı sağlıyor. Her şey gayenize, fitness seviyenize ve beslenme tercihlerinize nazaran ayarlanıyor. Bu uygulama sizin şahsî antrenörünüz, diyetisyeniniz, şefiniz ve zindelik koçunuz.

Jillian Michaels Fitness App  – Fiyatsız 7 dakikalık idmanlarla ter atın yahut ödüllü şahsî sıhhat ve fitness uygulaması Jillian Michaels Fitness’a hududuz erişim ile bedeninizi plajlara hazırlayın. En gelişmiş dinamik idman planlayıcısını içeren bu uygulama, Jillian Michaels Fitness Advanced Meal Planner System (AMP) ile de beslenme planları, kalori sayacı ve kilo verme programları sunuyor.

Playbook – created by trainers – Playbook; favori antrenörlerinizin, toplumsal medya kanaat liderlerinin ve atletlerin gerçek vakitli idmanlarını paylaştığı bir taşınabilir pazar yeri. Her bir antrenörün/kanaat önderinin/sporcunun kendi kanalı bulunuyor. Böylelikle kendi idman programlarını size direkt gerçek vakitli olarak ulaştırabiliyorlar. Kanalların sırf en son 10 idmanını görebiliyorsunuz. Yani her şey her vakit yeni, elbette bu da geride kalmamanız gerektiği manasına geliyor.

Tone It Up: Workout & Fitness –  İster meskende ister spor salonunda idman yapın yahut bir idman rutinine yeni başlamış olun, Tone It Up tam aradığınız fitness uygulaması. Tone It Up en yeterli ferdî antrenörler tarafından hazırlanan günlük idmanlar ve özel idman programlarıyla şahane sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. 

Seven – 7 Minute Workout – Forma girmek hiç bu kadar kolay yahut eğlenceli olmamıştı. Seven’daki idmanlar olabilecek en kısa müddette en büyük faydayı sağlamak için bilimsel çalışmalar baz alınarak hazırlandı. Seven, ferdî idman planlarıyla çalışmalarınızdan en düzgün formda faydalanmanızı sağlıyor. Forma Girmek, Kilo Vermek yahut Güçlenmek mi İstiyorsunuz? Amacınızı ve fitness seviyenizi girin gerisini Seven halletsin.

Fitplan: Gym & Home Workouts – Fitplan, birinci sınıf ferdî eğitimi çok düşük fiyatla sunuyor. Profesyonel atletler Alex Rodriguez, Christian McCaffrey ve Ryan Lochte, ünlü antrenörler Melissa Alcantara, Corey Calliet ve Mike O’Hearn ve fitness önderleri Jen Selter, Michelle Lewin, Linn Löwes, Jeff Seid ve daha ziyadesiyle teğe bir çalışın.

Fitbod Gym & Home Workout Log – Fitbod ile güçlenin, kilo verin yahut kas kütlenizi artırın! Spor salonunda yahut oturma odanızda idmana başladığınızda, Fitbod’un yenilikçi idman algoritması fitness amaçlarınıza ulaşmanız için size gerçek setleri, tekrarları ve yükleri gösterecek.

503aef7f 6964 46e9 b635 967f5207763d 234ea27e 8fd7 4097 8c5e dd013ce57129

Herkes İçin Yoga

 “İster kusursuz bir formda amuda kalkabiliyor olun ister ‘vinyasa’ sözünü daha evvel hiç duymamış olun, gereksiniminize uygun bir yoga uygulaması kesinlikle var:

Meditopia – Her yaştan kullanıcıya günlük hayatın içinde karşılaşılan hususlarla ilgili 1000’den fazla derin meditasyon içeriği sunuyor. Artık kaygı ve meskende kalma ile ilgili bahislerde fiyatsız içerikler de mevcut.

Yoga Studio: Mind & Body – Günün Uygulaması ve App Store Editörün Seçimi: “Esnek bir tayt giyip stüdyoya telaşlı bir halde adım atan herkesin bildiği üzere yogada farklı maharet seviyelerine nazaran sayısız duruş bulunuyor. Bunların kimileri sahiden ürkütücü ve imkansız üzere görünüyor. Neyse ki Yoga Studio tüm bu yelpazeyi konutunuzun rahatlığında izleyebileceğiniz 65 adet ders görüntüsüyle sunuyor. Başlangıç düzeyindekiler için genel dersler ve bebek bekleyenlere yönelik doğum öncesi dersleri bulunuyor. Zihin sıhhati için yoga dersleri, hip-hop’a uygun yoga dersleri ve sırt ağrısı için özel olarak tasarlanan yoga dersleri de görüntüler ortasında yer alıyor. Hatta çalışırken mola verdiğinizde yapabileceğiniz hareketleri içeren bir Masa Serisi bile var.

Lotus – Günün Uygulaması ve Sevdiğimiz Uygulama: “Vücudunuzda yeni keşfettiğiniz farkındalığı kullanın ve Lotus uygulaması size özel bir çalışma programı hazırlasın. Tercih ettiğiniz tarz, mühlet ve uzmanlık seviyesi üzere parametreleri girdiğinizde uygulama size uygun bir set belirleyecek.”

SWEAT: Kayla Itsines Fitness  – App Store Editörün Seçimi: “Yogi Sjana Elise Earp, Sweat uygulamasında 12 haftalık vinyasa şekli bir program sunuyor. Derse ve öteki görüntü idmanlara erişmek için abone olun.”

Yoga & Meditation by Glo – Hem bedenen hem de zihnen kendinizi yeterli hissetmenize yardımcı olmak için tasarlanan Glo uygulaması online yoga, Pilates ve meditasyon derslerini içeriyor. Konutta yahut istediğiniz diğer bir yerde dünyanın en düzgün eğitmenleriyle birlikte çalışabilirsiniz. Her yaş, seviye ve muhtaçlığa yönelik derslerle büsbütün size özel bir çalışma programı oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Asana Rebel: Get in Shape – Asana Rebel uygulamasında kilo vermekten güçlenmeye, yüksek tempolu idmanlardan meditasyona kadar her şey tüm amaçlarınızı hayat üslubunuza uydurmak için hazırlandı.

Canlı Fitness Uygulamaları: 

“Evinizde geniş alan (ve sizi eleştirmeyen mesken arkadaşlarınız) varsa bu idman derslerine katılmak için gereksiniminiz olan her şeye sahipsiniz demektir. Canlı antrenörlerle sizi her adımda, her esneme hareketinde ve her dönüşte motive edecek.” 

Tone It Up: Workout & Fitness –  İster konutta yahut spor salonunda antrenman yapıyor ister bir idman rutinine yeni başlıyor olun, Tone It Up tam aradığınız fitness uygulaması. Tone It Up en uygun ferdî antrenörler tarafından hazırlanan günlük idmanlar ve özel idman programlarıyla olağanüstü sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. 

Charge Running: Live Coaching – Charge’daki CANLI koşu derslerine kendi mahallenizin yahut koşu bandınızın rahatlığındayken katılabilirsiniz. Her canlı koşu, dünyanın her yerinden koşucuları tek bir derste bir ortaya getiriyor. Burada koşu yapabilir, başkalarıyla konuşabilir ve Canlı Liderlik Sıralaması’nda birincilik için yarışabilirsiniz.

Yogaia: Yoga & Meditation – Yogaia uygulamasını indirin ve yoga, meditasyon, kardiyo idmanları ve güçlenme idmanlarını konutunuzun rahatlığında uygulayın. Ünlü yoga öğretmenleri, farkındalık eğitmenleri ve ferdî antrenörlerden oluşan milletlerarası takımımızla sıhhat amaçlarınıza ulaşın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber