user
Kış gelmeden saçlarınızı kurtarın!

Sıradaki içerik:

Kış gelmeden saçlarınızı kurtarın!

‘AND JUST LIKE THAT’ 2. SEZONU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

and just like that 2 sezonu hakkinda bilmeniz gerekenler PqYS4D8Y

d4d1bd4f 4398 48b7 adc2 56e142e879f6 parker%C4%B1

‘Sex and the City’ cihanına doyamıyoruz üzere görünüyor. Bir müddet evvel ‘And Just Like That…’ serisinin ikinci dönem için yenilendiğini duyuran HBO, Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Charlotte York (Kristin Davis) ve Miranda Hobbes’un (Cynthia Nixon) bir müddet daha ekranlarımızda olacağını söylemişti. Pandemiden sonra New York’ta hayatı husus alan dizide, Samantha Jones’un eksikliğini atlatamasak da hayran olduğumuz ‘Sex and the City’ kozmosuna yıllar sonra bir kere daha giriş yaptığımız için çok memnunuz.

View this post on Instagram

A post shared by And Just Like That… (@justlikethatmax)

En çok beklenen ve en tanınan HBO Max serisi haline gelen ‘And Just Like That…’ tam olarak beklediğimiz üzere olmasa da, bu merakımızın azaldığı manasına gelmiyor! Serinin yenilenmesi üzerine, “Güçlü ve mükemmel oyuncular tarafından canlandırılan bu güçlü ve canlı karakterlerin öykülerini anlatmaya devam ettiğimiz için çok memnunum ve heyecanlıyım,” diyen seri imalcisi Michael Patrick King, “Hepimiz çok heyecanlıyız,” diye eklemişti.

Çekimler New York sokaklarında devam ederken, ikinci dönemin ayrıntıları da muhakkak olmaya başladı. Aşağıda ikinci dönem hakkında bildiğimiz her şeyi görebilirsiniz…

YENİ DÖNEMDE AIDAN MI VAR?

Aidan grubu duyduk duymadık demeyin! Aidan Shaw, ‘And Just Like That…’ serisinde yine karşımıza çıkıyor. Deadline’ın haberine nazaran takıma katılan John Corbett, Carrie Bradshaw’un kalbini bir daha fethedecek üzere görünüyor. Nisan 2021’de “Belki birkaç kısımda olabilirim,” diyen John Corbett, birinci dönemde görülmemişti. Fakat Mr. Big’in vefatından sonra tekrar ortaya çıkacak olan Aidan Shaw, kendi tarafında yer olan hayranları sevindirdi.

View this post on Instagram

A post shared by And Just Like That… (@justlikethatmax)

Henüz mevzuyu bilmesek de ‘Sex and the City 2’ sinemasında Aidan’ın evli ve üç çocuklu olduğunu öğrenmiştik. Tahminen de serinin ikinci döneminde eşi Kathy’nin kim olduğunu sonunda görebiliriz! Aidan’ın geri döndüğünü Instagram sayfasından doğrulayan Sarah Jessica Parker, John Corbett ile bir fotoğraf paylaşarak, “Şşş. Kimseye söylemeyin,” yazmıştı.

View this post on Instagram

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

Birkaç hafta sonra Parker, ikilinin dramatik bir öpücüğünü paylaşarak, serinin hayranlarını heyecanlandırmayı başarmıştı. Bu fotoğraftan gördüğümüz kadarıyla, Aidan’ın tekrar Carrie’yi kendine aşık ettiğini doğrulayabiliriz!

KADRODA DİĞER KİMLER OLACAK?

Maalesef Kim Cattral geri dönmüyor… Lakin Sam Smith, beklenmedik bir biçimde ‘And Just Like That…’ serisinde karşımıza çıkıyor. Instagram sayfasından setten bir fotoğraf paylaşan Smith, ikinci dönemde göreceğimiz isimler ortasında olacak.

View this post on Instagram

A post shared by SAM SMITH (@samsmith)

İkinci dönemden paylaşılan farklı fotoğraflarda Sara Ramirez’in canlandırdığı Che Diaz karakterinin de dönüş yaptığını görmüştük. Sarah Jessica Parker ile yağmurlu bir New York gününde fotoğraflanan Sara Ramirez, Che Diaz karakterine hayat vermeye devam edecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber