user
Patlıcanlı pilav nasıl yapılır leziz mi leziz!

Sıradaki içerik:

Patlıcanlı pilav nasıl yapılır leziz mi leziz!

ALICIA KEYS NEDEN İKİNCİ ÇOCUĞA KARAR VERDİĞİNİ AÇIKLADI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

alicia keys neden ikinci cocuga karar verdigini acikladi wnrVnsms

603a8812 889d 4572 9c0d 470bb1a5bcde aliciapreg

Alicia Keys “More Myself” isimli kitabında bahsettiği, 2014 yılındaki ikinci hamileliğinde dört ay içinde hamileliğine devam edip etmeyeceğine karar verme konusundaki şahsî gayreti hakkında konuştu. 2010 yılında üretimci ve rapçi Swizz Beatz ile evlenen başarılı müzikçi, bir çocuk annesiydi ve altıncı stüdyo albümü üzerinde çalıştığı için öteki bir çocuk sahibi olma sorumluluğunu üstlenmeye hazır değildi.

Alicia, People'a verdiği röportajda “Bunun için hazır değildim, bunu doktora da söyledim. Bu, olabilecek en berbat zamanlama. Bir sonraki albümüm üzerinde çalışıyorum. Kocam Harvard Business School'a yeni girdi ve ben bu ortalar çok içiyorum. Tabibin ofisinden çok üzgün çıktım.” dedi.

Alicia Keys o yıl tartıyla mesleğine odaklanmayı planladığını ve bu beklenmedik hamileliliği nitekim isteyip istemediği konusunda kararsız kaldığını söyledi. “Yarattığım müzik her şeyden daha değerli ve acilmiş üzere hissettim. Bebeği doğurmayı seçersem, albümün çıkmasını en az bir yıl kadar ertelemek zorunda kalacaktım.”

Alicia, bir stüdyo kaydı sırasında o ve kocasının üzerinde çalıştığı bir şarkıyı dinlerken aydınlanma yaşadığını söyledi. “Seçim yapma uğraşı verirken, bir akşam stüdyoya girdim ve Swizz ve benim yazdığım bir müzik olan 'More Than We Know'u dinlemeye başladım. Müziğin kelamları, hayal edebileceğimizden çok daha fazlasını nasıl yapabileceğimizle ilgili. Gözlerim yaşla doldu. Bu hoş çocuğun potansiyelini, diğerlerinin hayatına hayal edemeyeceğim halde dokunabilecek bu ışığı nasıl alabilirim? Benim için müzik, hamileliğe devam etmem için güçlü bir bildiriydi.”

Alicia ve Swizz Aralık ayında ikinci oğlu Genesis'i dünyaya getirdi. O vakitten beri Alicia, annesinin de kendisine gebeyken kürtaj olmayı düşündüğünü söyledi. Nihayetinde, annesi hamileliği sürdürmeye ve babasıyla kısa bir ilgiden sonra Alicia'yı kendi başına büyütmeye karar verdi. Alicia, “Bunu yazana kadar fark etmemiştim, inanılmaz- o beni seçti. Buraya ne yapmak için getirildiğimi nereden bilebilirdi? Bir biçimde paraleliz, fakat bunu bilmiyordum bile.”

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber