user
APPLE BAĞDAT CADDESİ 22 EKİM’DE İSTANBUL’DA AÇILIYOR

Sıradaki içerik:

APPLE BAĞDAT CADDESİ 22 EKİM’DE İSTANBUL’DA AÇILIYOR

ADIDAS’IN EFSANEVİ “IMPOSSIBLE IS NOTHING” KAMPANYASI GERİ DÖNÜYOR

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

adidasin efsanevi impossible is nothing kampanyasi geri donuyor 5g9e3PI5

b73c4a1e 5aef 4853 9cfa bf8e09a9c3de kapak%20copy

adidas, 17 yılın akabinde tüm dünyayı tesiri altına alan Impossible Is Nothing kampanyasını tekrar canlandırıyor. 2021 bahar periyodunda Beyonce, Cyrill Gutsch, Paul Pogba, Lionel Messi üzere isimlerin yer aldığı belgesel serisinin akabinde, kampanyanın yeni fazı için 13 Ekim Çarşamba günü Soho House’da özel bir basın aktifliği düzenlendi.

Sporun gücü sayesinde yapılabileceklerin sınırsız olduğu bildirisini veren adidas’ın yeni kampanya sinemaları de aktiflikte gösterildi. Tüm bağlantı kanallarında yayınlanacak olan ve Lionel Messi’nin yer aldığı sinemanın seslendirmesini Okan Bayülgen üstlendi. Dijital bağlantı kanallarında yayınlanacak olan ve koşu kategorisindeki ikinci sinema Adizero ise İsmail Hacıoğlu tarafından seslendirildi.

adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay ve adidas Kıdemli Pazarlama Yöneticisi Onur Demircan’ın konut sahipliği yaptığı basın davetinde, Sinem Ökten moderatörlüğünde ulusal adidas atletleri Eda Fazilet, Meliha İsmailoğlu, Cansu Özbay ve Sevgi Çınar, imkansızı başarma kıssalarını anlattı.

f06919c6 23c2 4d4a b610 0caa250861c6 96cd9bd5 9878 483b aaab e7cd79320c2a
adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay, “Biz adidas olarak hayatın özünün hareket olduğuna inanıyoruz. “Sporun insanların hayatlarını değiştirme gücü” markamızın en değerli ilham kaynaklarından birini oluşturuyor. Sporla değişen hayatları, sporun insanlara kazandırdığı potansiyellerini gerçekleştirme gücünü gördükçe ilhamımız ve heyecanımız katbekat artıyor. Bu da yaptığımız işi çok daha manalı kılıyor. Soruna değil, her vakit tahlile odaklanma ideolojisiyle ilerlediğimiz bu değerli seyahatimizde, spora olan sevgimizi ve tutkumuzu en düzgün formda yansıtacağımıza yürekten inanıyorum.” açıklamasında bulundu.

adidas Kıdemli Pazarlama Yöneticisi Onur Demircan, “17 yılın akabinde geçtiğimiz bahar devrinde Impossible Is Nothing’i yine gündeme taşıdık. Impossible Is Nothing, önümüzdeki 5 yıl boyunca çatı kampanyamız olmasının yanı sıra, geçmişten bugüne tüm dünyada bilinen, insanlara ilham veren çok özel bir kampanya. 1974’te Muhammed Ali ile başlayan Impossible Is Nothing, bir markanın sporla hayatları olumlu istikamette değiştirme gayesiyle dünyanın en başarılı atletlerinden birinin ideolojisini bir ortaya getirerek, kitlelerin hafızalarına kazındı. Daha yeterli ve sürdürülebilir bir geleceğin optimistlikle mümkün olduğuna inanıyoruz ve daha uygun bir geleceği şekillendirmek için yalnızca gerçekleri görmekle kalmıyor, harekete geçiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

df8f764f 907b 4ced 9894 6bcec68363a2 21036008 3ef6 497e ad53 5dd373ed383d
SPORUN GÜCÜYLE DAHA DÜZGÜN BİR GELECEK İÇİN İLHAM VERİYOR

adidas Impossible Is Nothing’in yeni fazında eser yenilikleri, desteklediği atletler ve tertiplerden ilham aldığı kıssalarla marka tavrını daha da boyutlandırarak sporun kitleleri bir ortaya getirme potansiyelinin daha güzel bir gelecek için kullanılabileceğinin altını çiziyor. Spordaki olasılıkları gören adidas, yaptığı işbirlikleri ile spora ve atlete olan takviyesini tüm süratiyle sürdürüyor.

James Harden, Leo Messi, Paul Pogba, David Beckham, Candace Parker, Peres Jepchirchir, Maria Sakkari üzere kendi olasılıklarını yaratan güçlü isimlerin yüzü olduğu kampanyada adidas; futbol, basketbol alanlarında ve olimpiyat sponsorluklarının yanı sıra, dezavantajlı kitleleri spora yönlendiren aktivasyonlarla yaptığı işbirlikleri ve sorunun değil, tahlilin modülü olma yolunda gerçekleştirdiği eser yenilikleriyle değişime önayak oluyor.

adidas’a nazaran Impossible is Nothing, başkalarının yalnızca imkansızı algıladığı dünyayı olasılıklarla görmenin bir yolu; bizi dünyayı bugün olduğu üzere değil, gelecekte nasıl olabileceğini görebilmeye ve daha yeterli bir geleceği gerçekleştirmeye teşvik ediyor.

Impossible Is Nothing’in Türkiye’deki irtibatında Eda Fazilet, Meryem Boz, Cansu Köksal, Ayşe Begüm Onbaşı, Cansu Özbay, Sümeyye Boyacı, Berfu Cengiz, Ayla Aksu, Sevgi Çınar, Meliha İsmailoğlu, Çağla Işık Uzundurukan üzere pek çok farklı kısımdan başarılı bayan atletin yanı sıra Necip Uysal, Burak Yılmaz, Emre Demir, Yusuf Yazıcı üzere isimler de yer alıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber