user
Diş buğdayı hakkında her şey!

Sıradaki içerik:

Diş buğdayı hakkında her şey!

ADELE’DEN INSTAGRAM ŞİFRESİ NEDEN ALINDI?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

adeleden instagram sifresi neden alindi QMHu2Uge

ebf00fbe 5c61 4e6d 936d 902090599c26 kapak%20copy

Adele Instagram Live’da hayranlarıyla eğlenceli bir sohbet yaptı; lakin yakın vakitte bunu tekrar yapmayı planlamıyor. Müzikçi, makyaj ve hoşluk vlogger’ı NikkieTutorials’a katıldığı son görüntüde, Instagram canlı yayın tecrübesini sevmediğini ve aslında hesabının şifresine bile sahip olmadığını itiraf etti.

Adele, geçen yılki gönderilerinden biriyle tartışmalara neden olduktan sonra idare takımının Instagram şifresini ondan aldıklarını açıkladı. Müzikçi, sarhoş olursa yahut sonlanırsa ne paylaşacağı konusunda endişelendiği için takımının geçen yıldan sonra şifreyi ona vermediğini itiraf etti.

33 yaşındaki müzik yıldızı, YouTube makyaj yıldızı Nikkie de Jager’e, karantina sırasında arkadaşlarıyla görüşmesi için toplumsal medya hesaplarına erişmesine müsaade verildiğini; yaptığı bir paylaşımdan sonra hesabına erişme ayrıcalığının iptal edildiğini söyledi.

“Covid’de şifremi almama müsaade verdiler. Daha evvel toplumsal medyalarım için şifrelere sahip olmama asla müsaade verilmedi” dedi, direkt bildirilerini okuyup okumadığı sorulduğunda. “Aslında hayli uygun bilinen bir gerçek… Covid sırasında internet herkesin moralini yüksek tuttu!” Adele, resmi toplumsal medya hesabı giriş bilgilerini aldığında, “Gerçek arkadaşlarımla komik şeyler paylaşırdım” dedi.

“Oh, herkese yanıt vermeye devam ettiğin için mi?” diye Nikkie sordu ve Adele cevap verdi: “Hayır hayır, sanırım yalnızca sarhoş olursam ya da sinirlenirsem endişelendiler. Hakikaten birine karşılık vermekle ilgili değil, daha çok genel fikirlerimi göndermekle ilgili. Sonra birçok insanın bildiği bir fotoğraf yayınladım. Kendim paylaştığım tek fotoğraf bu… Ve sonra yeniden şifremi benden aldılar.”

Adele görünüşe nazaran, geçen Eylül ayında Notting Hill Karnavalı’nı kutlamak için Jamaika bayrağı bikini üstü ve bantu düğümlü saçlarıyla paylaştığı bir fotoğrafa atıfta bulunuyordu. Bantu düğümlü saç modelinin ekseriyetle sadece Afrika kökenli bayanların kullandığı göz önüne alındığında, fotoğraf kültürel ödenek argümanlarına yol açtı.

Adele, daha sonra verdiği bir röportajda, geriye dönüp bakıldığında, reaksiyonun neden oluştuğunu anladığını söyledi. Kusurlarından ders çıkarmak için fotoğrafı sayfasından silmediğini söyledi. “Ama onu kaldırırsam, hiç olmamış üzere davranmamış olurum.”

Bantu düğümlerinin yalnızca bir saç modeli olmadığını öğrendiğini söylemeye devam etti. Aslında, belli saç tipleri için fonksiyonel ve kozmetik bir emele hizmet ediyorlar. Beyaz bayanlar için uygun bir nedenden ötürü yeni olduklarına dair bahtsız bir keşifte bulundu. “Aslında Afro saçlarımı korumak için bir saç modeli kullanıyordum. Bu mahvetti, açıkçası ”dedi.

Nikkie daha sonra Adele’e tekrar Instagram Live’a gidip gitmeyeceğini sordu. Adele karşılık vermekte tereddüt etmedi. “Hayır, zira onu nasıl kullanacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu… Bunu bir daha asla yapmam” diye espri yaptı. “Bütün bu yaygaranın ne hakkında olduğunu anlamıyorum. Hiç zevk almadım. Yani yaparken keyif aldım lakin sonrası o denli değildi.”

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber