user
WEDNESDAY 2. SEZONU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Sıradaki içerik:

WEDNESDAY 2. SEZONU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

80. ALTIN KÜRE ÖDÜLLERİ HAKKINDA BİLDİĞİMİZ HER ŞEY

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

80 altin kure odulleri hakkinda bildigimiz her sey clzeGaIY

77e09305 0cc5 4a03 b166 c44cefb747c8 alt%C4%B1nku%CC%88re2

Televizyon ve sinema dünyasının en düzgünlerini belirleyen Altın Küre Mükafatları ekranlara geri dönüyor! Emmy Ödüllü komedyen Jerrod Carmichael tarafından sunulacak olan 80. Altın Küre Mükafatları, Kaliforniya’daki Beverly Hilton Hotel’de gerçekleşecek.

View this post on Instagram

A post shared by Golden Globes (@goldenglobes)

Globes’un ana kuruluşu olan Hollywood Yabancı Basın Derneği (HFPA) üyeleri ortasındaki çeşitlilik eksikliğini çevreleyen tartışmalar nedeniyle 2022’de ödül merasiminin televizyonda iptal edilmesinin akabinde Scarlett Johansson ve Tom Cruise üzere ünlülerin tenkitlerine ve boykotları ile karşılaşmıştık. HFPA, o vakitten beri, yeni bir memleketler arası oylama sınıfıyla çeşitlilik standartlarını artırmak için mesleksel ve etik davranış kurallarını ve ayrıyeten kuruluşun mülkiyetinin Eldridge Industries’e devredilmesinin akabinde eklenen özel bölümle kar emelli şeffaflığını tekrar düzenledi.

NBC Universal cümbüş lideri Francis Berwick, Deadline’a Eylül ayında yaptığı açıklamada, “HFPA’nın devam eden değişime olan bağlılığının farkındayız ve Altın Küre’yi dönüm noktası niteliğindeki 80. yıldönümü için NBC’de tekrar karşılamayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Etkinlik bu yıl 10 Ocak Salı günü saat 20:00’de gerçekleşecek.

TÖRENİ KİM SUNUYOR VE KİMLER SAHNEYE ÇIKIYOR?

HFPA’ya nazaran bu yılki ödül sunucuları ortasında şu anki Altın Küre adayları Ana de Armas ve Jamie Lee Curtis, 2022 Altın Küre ödüllü Michaela Jaé Rodriguez, sinema imalcisi Quentin Tarantino, komedyenler Tracy Morgan ve Nicole Byer ve aktörler Billy Porter, Natasha Lyonne, Niecy Nash-Betts, Ana Gasteyer ve Colman Domingo. Piyanist, bestekar ve üretimci Chloe Flower da şahsen televizyondan yayınlanan merasimde sahne alacak ve söylentilere nazaran Salı akşamı yapacağı performans yakında çıkacak olan “Golden Hour” isimli müziğine ilham verecek.

KİMLERİN KAZANACAĞI ÖNGÖRÜLÜYOR?

‘Bir Sinema Sinemasında En Düzgün Performans’ adayları ortasında ‘Elvis’ sinemasındaki başrolüyle Austin Butler, ‘Blonde’ sinemasındaki Marilyn Monroe rolüyle Ana de Armas ve ‘Everything Everywhere All at Once’ sinemasındaki IRS müfettişi Deirdre Beaubeirdre rolüyle Jamie Lee Curtis yer alıyor.

View this post on Instagram

A post shared by Golden Globes (@goldenglobes)

HBO Max’in ‘The White Lotus’ serisi, Jennifer Coolidge (Tanya McQuoid) ve birinci kere aday gösterilen Audrey Plaza (Harper Spiller) ve F. Murray Abraham’ın (Bert Di Grasso) farklı kategorilerindeki adaylıklarına ek olarak ‘En Uygun Televizyon Sonlu Dizisi’ kısmında heyecanlı bir adaylık aldı.

View this post on Instagram

A post shared by Golden Globes (@goldenglobes)

Daha evvel duyurulduğu üzere, bu yılki merasimde en büyük iki ödül, cümbüşe “olağanüstü katkılarından” ötürü Eddie Murphy’e (Cecil B. DeMille Ödülü) ve televizyon bölümüne ve izleyicilerine “kalıcı etkisi” nedeniyle senarist Ryan Murphy’e (Carol Burnett Ödülü) veriliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber