user
MILEY CYRUS’UN YENİ ŞARKISI LIAM HEMSWORTH’E Mİ GÖNDERME YAPIYOR?

Sıradaki içerik:

MILEY CYRUS’UN YENİ ŞARKISI LIAM HEMSWORTH’E Mİ GÖNDERME YAPIYOR?

2023 MET GALA HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2023 met gala hakkinda bilmeniz gereken her sey 4CMHlu7P

56f93c9e 6843 4cd1 82ab b8c48cbc9d29 met gala gigi hadid

Karl Lagerfeld çok komplike bir insandı bu nedenle onun dizaynlarını ‘onore’ etmek Met Gala davetlileri için daha komplike olacak. Kısa bir müddet evvel 2023 Met Gala’nın temasını açıklayan Met Kostüm Enstitüsü, yeni moda standının ‘Karl Lagerfeld: A Line of Beauty’ ismini taşıyarak efsanevi tasarımcının mesleğini ve çalışmalarını anacağını duyurmuştu.

Geçtiğimiz yılın geniş kapsamlı ‘Gilded Glamour’ temasının tersine, bu yıl Lagerfeld’in dizaynları hem ünlülere hem de stilistlere daha kısıtlı bir seçki sunacak. Lagerfeld’in dizaynlarını onore eden ünlüler ince bir çizgide hareket ediyor desek palavra olmaz! Kırmızı halı tarzları davetlileri her an ‘en iyiler’ ve ‘en kötüler’ listelerine taşıyabilir.

Aşağıda 2023 Met Gala hakkında bildiğimiz her şeyi görebilirsiniz…

2023 MET GALA NE VAKİT?

Kostüm Enstitüsü’nün her sene gerçekleştirdiği Met Gala, 1 Mayıs 2023’te New York’ta gerçekleşecek. Mayıs ayının birinci Pazartesi her sene olduğu üzere kırmızı halı şıklığı yarışı ile geçecek!

BU SENE KOMİTEDE KİMLER VAR?

18 Ocak’ta Met, gecenin komitesinde Michaela Coel, Penelope Cruz, Roger Federer ve Dua Lipa’nın da olacağını duyurdu. Dikkat çeken bir ayrıntı ise bu yıl eş lider listesinde hiçbir dizayncı bulunmaması oldu. Bunun 2023 Met Gala için ne manaya geldiğini Mayıs ayının birinci Pazartesi günü göreceğiz!

2023 MET GALA TEMASI NEDİR VE NE MANAYA GELİYOR?

Met Gala teması yahut daha doğrusu kıyafet yönetmeliği her yıl Kostüm Enstitüsü’nün bahar standıyla irtibatlı oluyor. Bu yılki stant, Chanel, Fendi, Chlóe, Balmain, Patou ve kendi ismini taşıyan markası için Kreatif Yöneticilik yapmış olan Karl Lagerfeld’e adandı. Alman tasarımcının tasarım estetiğini onurlandıran standın başlığı ‘Karl Lagerfeld: A Line of Beauty’ olarak isimlendirildi. Bu nedenle, Met Gala’nın kıyafet yönetmeliği basitçe “Karl’ın onuruna” olarak duyuruldu ve yorumlama konuklara sonuna kadar açık bırakır.

Met’in ayrıyeten hem standın hem de Gala’nın Chanel, Fendi ve Karl Lagerfeld tarafından desteklendiğini açıkladığı göz önüne alındığında, muhtemelen bu markaların dizaynlarını giyen çok sayıda ünlü göreceğiz. Fakat umalım ki Lagerfeld’i “onurlandırmak” konusunda eski dizaynlarını giymekten daha yaratıcı yaklaşımlar görürüz!

2023 MET GALA’YA KİMLER DAVETLİ?

Eşbaşkanlara ek olarak, elbette geçtiğimiz yıllarda gördüğümüz yıldızları görmeyi bekleyebilirsiniz. Bu isimlerin ortasında tabiiki de Kardashian-Jenner klanı, Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Zendaya, Selena Gomez, Blake Lively ve Ryan Reynolds, Bella ve Gigi Hadid, Justin ve Hailey Bieber ve çok daha fazla ünlünün olacağına eminiz. Fakat şimdilik kimin kesin iştirak göstereceğine dair bir bilgi yok.

MET GALA’YA GİDEBİLİR MİYİZ?

Bu soruya karşılık olarak “Ne kadar varlıklı ve şöhretlisiniz?” demek istiyoruz. Yeteri kadar şöhrete sahip olsanız bile büyük bir servetten vazgeçmeniz gerekebilir. Geçtiğimiz sene Met Gala biletinin adeti $35,000 ve masalar ise $200,000 ila $300,000 ortasıydı. Bu nedenle Met Gala’nın keyfini uzaktan çıkarmayı tercih edebilirsiniz!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber