user
Maş fasülye salatası nasıl yapılır hafif ve lezzetli!

Sıradaki içerik:

Maş fasülye salatası nasıl yapılır hafif ve lezzetli!

2020 LONDRA MODA HAFTASI’NDAN CANLI DEFİLE KARARI

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2020 londra moda haftasindan canli defile karari rP5kYnLt

9cd7e6e7 651d 4feb 9f91 b9e0f20528ce LFW

İngiliz Moda Kurulu, pandemiye karşın Londra Moda Haftası'nın Eylül ayında yarı canlı bir halde devam edeceğini açıkladı.

Peki, 2020 Eylül Londra Moda Haftası ne vakit düzenlenecek?

Moda Kurulu, Londra Moda Haftası'nın 17-22 Eylül tarihleri ortasında başlayacağını ve erkek ve bayan hazır giysi koleksiyonlarının sergilenmeye davet edildiği cinsiyet nötr bir sunum olacağını açıkladı.

Londra Moda Haftası canlı defile düzenleyecek mi?

Paris moda Haftası'nın ayak izlerini takip eden bu Londra Moda Haftası, Jacquemus'un SS21 ve Balmain'in Fransa'daki AW20 Couture gösterilerinde görüldüğü üzere, toplumsal aralık yönergelerine uygun canlı gösterilerle yarı fizikî ve yarı dijital olacak.

Prada, Dior, Viktor & Rolf ve Chanel, kısa bir müddet evvel koleksiyonlarını sergilemek için dijital etkinlikler düzenledi.

İngiliz Moda Konseyi'nin yaptığı açıklamada, “Londra Moda Haftası dijital platformu, özel multimedya içeriğine konut sahipliği yapmaya devam edecek ve hem tüketici hem de ticaret kitlesi için ulaşılabilir olarak işbirliği sağlayacak ve moda, kültür ve teknolojiyi bir ortaya getirecek” dedi.

Londra Moda Haftası'nda hangi markalar canlı defile düzenleyecek?

Şimdiye kadar, defilelerini ekseriyetle Londra'da düzenleyen Burberry, Eylül defilesinin her zamanki üzere hem fizikî hem de dijital ortamlarda sergileneceğini açıkladı.

Burberry, “şimdi her zamankinden daha fazla, yine düşünmek, değiştirmek zorundayız. Her vakit tabiata çekildik ve bugün kurucumuz Thomas Burberry'nin temellerini attığı dış yerin saflığına ve kolaylığına bakıyoruz, moda görüntümüzü yeni tabir biçimleriyle yine tanımlıyoruz. İngiliz dış yerlerinde yer alacak 2021 ilkbahar / yaz koleksiyonu, 17 Eylül'de herkesin dijital olarak deneyimlemesine açık canlı bir sunum olarak hayata geçecek – tabiat ve birbirimizle yine bağlandıkça global topluluğumuza yeni alanlar açıyoruz” dedi.

Molly Goddard, Richard Quinn ve Simone Rocha üzere başka Londra temelli markalar defilelerini nasıl gerçekleştireceklerini şimdi açıklamadılar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
hack forum
haberror.com hackerevi.com https://adhaber.com https://haberportakali.com https://habergrup.com https://haberhayal.com https://habergokyuzu.com hack forum https://yayinhaberi.com https://haberror.com/kripto-paralar/ haberror.com/en-iyi-nft-olusturma-programlari/ hack haber hacker haber siirtgundem.net kartalinsesi.net haberix.net haberlertr.net hithaber.net hesap paylaşım haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler haberler zonguldak haber haberler yeni bir haber yeni basın yanık yurt haberler türk yurdu haber turan haber tomarza haber suluova haberleri siirt haber pantürk haber mikro haber memur haberleri kripto para haberleri kartal haberleri haber yerin haber paket haberler milas haberleri haberler haber akademi 24 erzincan haber gündem haber göynücek haberleri eğirdir haber dini haber cide haber bilge haber bartın haber azdavay haber aykırı kalem antalya haber ak haber ajansı afyon kocatepe haber